Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Evolve GX440 Easy

redakce 02.03.2010

Jednoduchý mobilní telefon

Kapitoly článku

Evolve není první značkou, která nabízí na trhu mobily pro seniory nebo děti, vydalo se však jinou cestou. Velká tlačítka a velký, dobře čitelný, displej jsou samozřejmostí. Starší člověk potřebuje mít telefon neustále na očích a neustále nabitý. Potřebuje nejlépe takový telefon, ke kterému si nemusí číst návod. Proto se Evolve GX440 Easy dodává se stojánkovou nabíječkou, aby měl senior mobilní telefon po ruce tehdy, kdy jej bude potřebovat, a nemusel jej hledat vybitý a založený někde mezi knihami a časopisy. Starší člověk mívá averzi k technice a čtení složitých manuálů. Obvykle se nemá sílu učit novým věcem. I na to je jednoduchá odpověď. Toto vše za něj mohou i na dálku udělat jeho příbuzní pomocí vzdálené správy telefonu.

Evolve přináší další ze svých unikátních technologií, kterými se již v minulosti proslavilo (např. iConnect, VirtualChannel, web2go, atd.). Novinkou je funkce SMS RemoteTrack (Vzdálená správa prostřednictvím SMS), která umožňuje na dálku, třeba z druhého konce světa, nastavit důležité parametry telefonu, ať už změnit nouzové SOS číslo pro přivolání pomoci, nebo nastavení alarmu/připomínky (např. typu „Návštěva u lékaře v 8:00“), a to prostřednictvím již zmíněných řídících SMS zpráv. Váš rodič nebo dítě se již nemusí o nic starat a studovat návody, telefon je jim k dispozici tak, aby jej maximálně využili i bez uživatelských znalostí.

SOS extra

  1. SOS čísla: 5 čísel
  2. SOS informace: telefon bude vytáčet jedno z 5 čísel uložených v "Oblíbené" dokud  se mu nepovede dovolat se na jedno z těchto čísel
  3. SOS režim: automatické přepnutí reproduktoru na hlasitý odposlech


Vedle unikátních funkcí zjednodušujících obsluhu telefonu popsaných výše nabízí Evolve GX440 Easy i další užitečné pomocníky, jako například výkonnou vestavěnou LED svítilnu použitelnou i při vypnutém telefonu, možnost nastavit si až pět čísel do skupiny oblíbených, která je přístupná jediným tlačítkem pod displejem. K použití nouzových funkcí slouží velké tlačítko SOS na zadní straně telefonu. Nabíjení je možné buď mobilním adaptérem, nebo praktickou stolní stojánkovou nabíječkou, díky které je na mobil neustále vidět a je neustále udržován v nabitém stavu.

Mobilní telefon Evolve GX440 Easy dělá čest svému jménu. Přináší nejen velký a dobře čitelný displej a velká tlačítka, ale především jako první na českém trhu funkci vzdálené správy telefonu prostřednictvím technologie SMS RemoteTrack. GX440 Easy je mobilní telefon, který může používat opravdu každý. Díky zdarma dodávané stolní nabíječce navíc telefon kdykoliv snadno naleznete a máte jistotu, že bude, vždy když ho potřebujete, nabitý. V nouzi vám pomůže vestavěná LED svítilna, kterou lze používat i při vypnutém telefonu.

Doporučená koncová cena:  1 430 Kč včetně DPH a poplatků.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud