Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Evolve Pahntom: Lehčí než voda

redakce 19.04.2011

Portfolio odolných telefonů EVOLVE dále roste. Po Survivoru a Predatoru nyní přichází Phantom, první plovoucí odolný mobil na světě, ideální společník do přírody nebo na cesty při zachování příznivé ceny.

Značka EVOLVE rozšiřuje portfolio odolných telefonů o další model. Přichází první plovoucí telefon na světě odolný proti pádu, a to až z výšky 1,6 metru. Již se nemusíte obávat, že vám telefon spadne do vody a půjde ke dnu. EVOLVE Phantom po pádu do vody jednoduše vylovíte, protože zůstane plavat na hladině. Navíc je vodotěsný, takže můžete ihned bez obav dál telefonovat. Díky certifikaci IP57 odolává nejen vodě, ale i prachu a špíně. Je tedy ideálním společníkem rybářů, sportovců, vodáků nebo i dětí.

Telefon podporuje, mimo jiné, Bluetooth, FM rádio, je vybaven svítilnou a jeho telefonní seznam má kapacitu 500 kontaktů. Hmotnost telefonu je pouhých 86 gramů včetně baterie a jeho rozměry jsou 111 x 49 x 20 mm.

Předpokládaná koncová cena je 2 500 Kč s DPH. Telefon bude dostupný v obchodní síti koncem dubna 2011. Další podrobnosti naleznete již brzy na www.evolve.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud