Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Externí disk k televizoru

redakce 25.09.2012

Externí pevný disk Mobile Drive Sq TV firmy Freecom je určený především na nahrávání televizních pořadů přes USB rozhraní. Kompaktní 2,5" SATA Mobile Drive Sq TV je dodáván s „kolébkou“, takže může být snadno připevněn na zadní stranu televizoru a zapojen do USB portu.

Mnoho moderních televizorů je již vybaveno jedním nebo více USB porty a také roste počet spotřebitelů zvyklých na prohlížení fotografií nebo sledování filmů uložených na pevném nebo flash disku připojeném k televizoru. Přidání možnosti nahrávání přes USB na nejnovějších smart televizích umožňuje Mobile Drive Sq TV zaznamenat a uložit televizní pořady, podobně jako to tradičně dělají DVR (set-top-box s pevným diskem) nebo DVD rekordéry, a rozšířit tak záznamové možnosti a kapacitu.

Tento lehký pevný disk může být stejně tak používán pro ukládání, sdílení nebo zálohování dat a software na počítačích nebo v počítačových sítích. Disk je vybaven USB 3.0 portem a je dodáván se zálohovacím softwarem Nero pro Microsoft Windows. Freecom Mobile Drive Sq TV je už nyní k dostání s úložnou kapacitou 500 GB a 1 TB. Cena je 2 399 Kč a 3 399 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud