Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

FAYN nabízí odměny za doporučení klientů

redakce 12.03.2014

K dealerskému programu a jednoduchému doporučování klientů jejich známým  přidává FAYN profesionální affiliate systém. 

FAYN přináší jednoduchý systém, v němž může kdokoli ze zákazníků doporučit služby FAYN svému známému a následně se přihlásit o odměnu 200–300 Kč. Podnikatelům a firmám FAYN nabízí dealerský režim spolupráce, díky němuž mohou sami prodávat služby FAYN a inkasovat provizi. V rámci služeb volání přes internet (VoIP) poskytuje FAYN infrastrukturu i několika desítkám virtuálních operátorů, kteří provozují služby pod svou značkou a s vlastními obchodními podmínkami v různých lokalitách ČR.

mobilybbb-nahled

Předchozí režimy spolupráce nyní doplňuje profesionální affiliate provizní systém. Kdokoli, kdo má chuť a prostor pro propagaci či doporučení služeb FAYN z oblasti mobilního nebo internetového volání, má nyní k dispozici velmi užitečný nástroj. Stačí se registrovat a získat tak přístup k odkazům či bannerům, které lze ihned začít využívat – například nasadit na svůj blog, porovnávač tarifů, facebookový profil, přidat odkaz do článku nebo jednoduše poslat známým e-mailem. Affiliate systém následně každý příchod z těchto zdrojů zaznamená k registrovanému uživateli a v případě pořízení služeb mu připadne provize. Vše přehledně a v jednoduchém uživatelském prostředí.

Více informací o systému „doporuč FAYN volání známému“ najdete na webu www.fayn.cz/doporucte-nas. Informace o dealerské a affiliate spolupráci jsou k dispozici na webu www.fayn.cz/…rsky-program.

Zdroj: TZ FAYN. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme