Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

FAYN Telecommunications vstoupí v červnu na trh virtuálních mobilních operátorů

redakce 30.05.2013

FAYN chce být prvním telekomunikačním operátorem, který nabídne společné výhody internetového a mobilního volání.

Společnost FAYN Telecommunications se dnes rozhodla oznámit, že je připravena vstoupit během června 2013 na trh virtuálních mobilních operátorů. Díky tomuto vstupu na trh se stane FAYN prvním telekomunikačním operátorem, který bude nabízet uživatelům společné výhody internetového volání (VoIP) a mobilního volání (GSM), včetně tradičních služeb SMS a datových přenosů.

Co je to VoIP?

Hlavní výhodou VoIP volání je obrovská úspora nákladů. Uživatelé mohou zapomenout na hrozivé minutové sazby kolem 6 Kč. Např. s tarifem NAPLNO lze u FAYNu volat do všech mobilních sítí již za 0,45 Kč za minutu bez DPH 21%.

Operátor slibuje, že zákazníci ušetří měsíčně až stovky korun. Levné volání má platit do všech sítí. V případě, že uživatelé doporučí FAYN svým známým nebo příbuzným, mohou si volat mezi sebou zcela zdarma – při volání mezi VoIP čísly se nebudou účtovat žádné poplatky.

V příštím vydání časopisu Chip 07/2013, které vychází 21.6.2013 přineseme porovnání všech virtuálních mobilních operátorů.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud