Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Filmový skener s možností oprav poškozených fotek

redakce 22.08.2013

Nový skener Epson Perfection V550 Photo automaticky opravujte poškozené filmy a naskenované obrázky (odstraňuje prach a škrábance) a umožňuje je ukládat rovnou na sociální sítě, nebo do cloudových úložišť.

Společnost Epson oznámila uvedení nového fotografického skeneru, který dává uživatelům možnost naskenovat fotografie a nahrát je přímo na sociální sítě, weby pro sdílení fotografií nebo jiné služby cloudových úložišť. Fotografický skener Perfection V550 Photo využívá technologii Digital ICE, která z poškozených filmů odstraňuje prach a škrábance. Jedná se o skener vhodný pro milovníky fotografií, kteří chtějí vylepšit svoji fotografickou sbírku.

Tento fotografický skener se vyznačuje rozlišením 6 400 dpi, optickou hustotou 3,4 Dmax a vestavěnou jednotkou pro snímání průhledných předloh. Dokáže skenovat širokou řadu médií – od standardních fotografií, novin nebo letáků formátu A2 (díky softwaru Software ArcSoft Scan "n" Stitch Deluxe) až po filmové pásy, diapozitivy v rámečku nebo filmy středního formátu. Skener má 4 tlačítka – spuštění, kopírování, skenování do e-mailu nebo formátu PDF jedním stisknutím. Software pro optické rozpoznávání znaků (OCR) umožňuje snadnou úpravu naskenovaného textu.

Model Perfection V550 Photo bude k dispozici od září 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 6058 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud