Přejít k hlavnímu obsahu

FotoJet Designer

Martin Kučera 12.11.2019

V programu FotoJet Designer si můžete s pomocí mnoha stovek připravených šablon vytvářet různé druhy grafických výstupů pro tisk i internet. ("Plná verze - Chip 12/2019.")

Chcete vytvořit pozvánku, osobní přání, pohlednici nebo třeba časopis vašeho sportovního klubu? Pak nepotřebujete drahý grafický program.

Program FotoJet Designer pomůže i uživatelům, kteří nemají žádné zkušenosti s prací v pokročilých grafických editorech, vytvářet graficky zajímavé výstupy z vlastních fotek, obrázků a textů. Za tímto účelem obsahuje FotoJet Designer více než 900 připravených šablon pozvánek, plakátů, přání, pohlednic, titulních stran časopisů, bannerů nebo třeba vizitek. K tomu je v programu k dispozici ještě přes 800 klipartů a desítky pozadí i kreativních stylů úpravy textů. Práci s takto bohatou nabídkou materiálu usnadňuje přehledné ovládání a moderní uživatelské prostředí ve stylu mobilních aplikací. Upravovat lze přitom i všechny prvky připravených šablon. Vytvořenou grafiku lze uložit ve vlastním formátu aplikace FotoJet Designer pro pozdější úpravy, ale také ji exportovat v obrazových formátech nebo rovnou sdílet v sociálních sítích.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace FotoJet Designer v ceně 1 000 korun můžete po aktivaci používat bez časových a funkčních omezení, ale bez nároku na budoucí aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Svým stylem uživatelského rozhraní a snadným a intuitivním ovládáním připomíná program FotoJet Designer moderní mobilní aplikace. Základem každého nového projektu je přitom výběr grafické šablony. Jakkoli se nabídka v úvodním okně může zdát omezená v následujícím kroku se dostanete k nepřebernému množství konkrétních designů. Vytvoření vlastního grafického designu znamená výběr konkrétní šablony dle tématu, vložení vlastních fotek a obrázků a doplnění textů nebo dalších grafických prvků (klipartů). Také můžete libovolně upravovat grafické prvky, které již šablona obsahuje. Při exportu hotové grafiky máte na výběr z formátů JPG a PNG, ale pro mnoho uživatelů bude jistě zajímavější přímý export na sociální sítě Facebook, Twitter, Pinterest či Tumblr. Nezapomeňte si také grafiku uložit jako rozpracovaný projekt, abyste se k ní mohli kdykoli vrátit a pokračovat v úpravách.

Pokud se vám pro tvorbu grafických výstupů v programu FotoJet Designer nedostává vlastních fotek, můžete získat další obrazový materiál na internetu. Stačí, když v nabídce »Photo« překlikněte na záložky s možností stáhnout fotky z Facebooku, nebo z bohaté internetové databáze. Právě druhá z možností je velmi zajímavá, protože v internetové fotobance můžete vyhledávat podle klíčových slovy a stahovat si neomezené množství volně použitelných snímků.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme