Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Galaxy S4 zítra v prodeji

redakce 26.04.2013

Zítra si budou moci první zájemci koupit Samsung GALAXY S4 na českém trhu. Prodej bude zahájen v 10:00 hodin ráno ve značkových obchodech Samsung v pražském OC Chodov a v brněnském OC Olympia.

Pro 50 nejrychlejších zákazníků v každé prodejně je připraven balíček (vždy jeden kus na osobu) obsahující Samsung Galaxy S4 v černé nebo bílé barvě, S view cover a multimediální dokovací stanici za cenu 16 999 Kč vč. DPH.

Nový Galaxy S4 se od svého předchůdce liší o 5 mm větším displejem (5“) s Full HD rozlišením a je o něco málo lehčí a tenčí (137 × 70 × 8 mm, 130 g). Na zadní straně smartphonu najdeme nově 13Mpx fotoaparát, kterému sekundují nové funkce, jako je možnost současného nahrávání videa z přední i zadní kamery nebo sekvenční snímání až 100 snímků během 4 sekund.

Senzorovou výbavu telefonu doplňuje teploměr a vlhkoměr a ve výbavě je i infračervená dioda, díky které je možné telefon proměnit v dálkové ovládání domácí elektroniky. S novou funkcí Air View lze telefon ovládat i gesty prováděnými nad displejem, tedy zcela bezdotykově. Galaxy S4 také pozná, zdali se díváte na video či nikoli a podle toho zastaví či spustí přehrávání.

Máme pro vás první obrázky nového smartphonu a některé výsledky testů. Podrobná recenze bude následovat.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud