Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Garmin: Nová mapa Evropy

redakce 17.11.2010

Aktuální mapové podklady jsou jednou z nejdůležitějších součástí automobilových navigací, proto společnost Picodas Praha, distributor navigačních přístrojů značky Garmin a výrobce navigačních map, uvádí v těchto dnech na trh novou navigační mapu Evropy.

Nová verze mapy Evropy s označením CityNavigator Europe NT v2011.30 je pro uživatele navigací řady Garmin Lifetime k dispozici zcela zdarma. Přináší aktualizace evropských mapových podkladů, přičemž zásadní změnou jsou fotorealistické náhledy na křižovatky (PhotoReal Junction Views), které zobrazují místa se skutečnými detaily okolí. Tato funkce je k dispozici pro Českou republiku, Dánsko, Německo, Norsko, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Polsko, Slovenskou republiku, Slovinsko a Velkou Británii a v dalších aktualizacích bude postupně rozšiřován. Novinkou je také 100% pokrytí Bulharska a rozšíření pokrytí o pět dalších zemí – bývalých francouzských kolonií – Guyany, Guadeloupe, Martinique, Réunion a Saint Barthélemy.

Bližší specifikace mapy CityNavigator Europe NT v2011.30

Počet pokrytých zemí: 44. Detailní pokrytí: 37 zemí ( 24 západoevropských a 12 východoevropských): Andorra, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Malta, Monako, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, San Marino, Litva, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Lucembursko, Holandsko, Norsko, Polsko, Portugalsko (nově včetně Azorských ostrovů), Irsko, Rumunsko, Španělsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Vatikán. Hlavní komunikační síť tvoří 7 zemí: Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Moldavsko, Srbsko, Černá hora, Ukrajina. Celkový počet kilometrů komunikací: více než 9,6 mil. km, o 136,949 km více oproti předchozí verzi.
Způsob aktualizace: navigace řady Garmin Lifetime zcela zdarma, jednorázová aktualizace pro starší navigace: 1490 Kč s DPH, doživotní aktualizace pro starší navigace: 2490 Kč s DPH. Plánované vydání příští verze mapy Evropy: únor 2011. Záruka kvality - možnost ověření podrobnosti mapy předem: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=6299&pvID=72688#


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud