Přejít k hlavnímu obsahu

HD Video Factory Pro

Martin Kučera 13.10.2019

Nainstalujte si HD Video Converter Factory, který si poradí s konverzí a úpravou více jak 300 různých formátů videa včetně 4K. Díky využití výkonu grafických karet je navíc velmi rychlý. ("Plná verze - Chip 11/2019.")

Pokud chcete video přizpůsobit pro přehrávání na vašem zařízení, můžeme doporučit bleskurychlý převodník, který se nezalekne žádného formátu.

Program WonderFox HD Video Converter Factory Pro slouží ke vzájemné konverzi stovek nejrůznějších formátů videa i hudby tak, abyste vždy obdrželi výstup v podobě, s jakou si poradí váš přenosný přehrávač, mobilní telefon nebo třeba herní konzole. Podporuje standardy 4K (UHD), 1080P (FHD), 720P (HD) a 480P(SD). HD Video Converter Factory Pro se ovšem nezabývá pouze jednoduchým převodem mezi formáty. Aplikace zvládne spojovat více videoklipů do jednoho souboru, odstřihávat jejich nepotřebné části, nebo na ně aplikovat různé efekty a úpravy jasu, kontrastu a sytosti barev. Práci s programem vám usnadní rozsáhlá nabídka profilů nastavení pro mnoho různých zařízení, dávkové zpracování souborů i jednoduchá možnost volby individuálních parametrů konverze. Z přidaných podprogramů stojí za zmínku editor vyzvánění pro mobilní telefony, speciální modul pro zesílení zvuku bez jeho rušivého zkreslení a titulkovací modul, který dokáže z videa vyjmout titulky a naopak je tam zase vložit. Videa mohou být stažena i z různých videoserverů jako je YouTube a dokonce i v dávce s použitím playlistů. Program využívá pro akceleraci převodů hardwarové akcelerační technologie NVIDIA CUDA, AMD a Intel® HD Graphics grafických karet a vícevláknového zpracování, díky čemuž dosahuje zásadního zrychlení veškerých převodů až 50x rychlejšího než konkurence.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu WonderFox HD Video Converter Factory Pro v ceně 700 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Na seznam položek ke konverzi můžete v programu HD Video Converter Factory Pro zařadit nejen různé formáty videa a zvukových souborů, ale třeba také odkazy na videa, která budou stažena z YouTube. Desítky předvoleb konverze videa pro různá zařízení vás ušetří nastavování parametrů převodu obrazu a zvuku. Pomocí posuvníků na časové ose označíte nepotřebné části videa, které program odstřihne. Kromě běžné korekce jasu či kontrastu nabízí program také řadu dalších efektů. To může být třeba úprava sytosti barev.

V nabídce »Output Profile« jsou k dispozici desítky profilů nastavení pro různá zařízení, jako jsou například telefony iPhone, tablety iPad, mobily s Androidem a mnoho dalších přenosných zařízení. Program podporuje nejnovější kodeky včetně H265 (HEVC) a VP9. Poradí si i s VR videem a 360-stupňovým videem, multikanálovými M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV a různými formáty HD videokamer. Celkem je to více jak  300 různých video a audio kodeků. V oblasti audia je na tom program podobně – kromě běžných formátů si poradí s Dolby 5.1 Surround Sound, DTS Audio a bezeztrátovými FLAC a ALAC.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud