Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní headset pro PC, Mac i mobilní zařízení

Pavel Trousil 31.01.2014

ASUS představil herní headset Cerberus určený pro uživatele mobilních zařízení, stolních počítačů nebo notebooků. Sluchátka disponují velkými 60mm neodymovými měniči, které dokážou zprostředkovat hutné basy. Pohodlí při nošení zajišťují 100mm náušníky, které zároveň tlumí okolní hluk.

Kapitoly článku

asus-cerberus-gaming-headset-nahled

Novinka je dále vybavena dvojicí mikrofonů – odnímatelným směrovým pro komunikaci ve hrách a integrovaným mikrofonem na kabelu pro běžnou hlasovou komunikaci a telefonní hovory. Headset s celkovou délkou kabelu 2,5 metru se začne v České republice prodávat začátkem února za 1 369 Kč.

cerberus-front-nahled

Sluchátka Cerberus jsou navržena tak, aby vyhověla nejen při hraní her, ale také u poslechu hudby nebo sledování filmů. 100mm náušníky polstrované umělou kůží zakryjí celé ucho. Sluchátka podle výrobce při používání netlačí, a na hlavě drží pevně a stabilně.

Headset Cerberus lze připojit nejen k počítačům PC a Mac ale i k chytrým telefonům nebo tabletům. Základní délku kabelu 1,2 metru lze navýšit pomocí prodlužovacího kabelu o délce 1,3 m, jenž je součástí balení. Celková délka kabelu 2,5 m už je dostačující pro připojení sluchátek k počítačům nebo jiným domácím multimediálním přehrávačům. Prodlužovací kabel je vybaven rozbočovačem ve tvaru Y a nabízí samostatný 3,5mm konektor sluchátek a mikrofonu.

  Technické parametry ASUS Cerberus

  • 60mm neodymové měniče
  • Odnímatelný mikrofon s pěnovým filtrem
  • Integrovaný mikrofon na kabelu s tlačítkem pro ztlumení
  • Celková délka kabelu (s prodlužovacím kabelem) 2,5 m
  • 3,5mm, čtyřpólový konektor sluchátek a mikrofonu, délka kabelu 1,2 m
  • Prodlužovací kabel s Y-rozbočovačem o délce 1,3 m se samostatnými 3,5mm konektory sluchátek a mikrofonu
  • Kompatibilní s většinou chytrých telefonů, tabletů, stolních počítačů a notebooků
  • Hmotnost: 266 g (včetně kabelu)

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme