Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní počítač Cube

Pavel Trousil 01.02.2017

Herní počítač Lenovo IdeaCentre Y710 Cube přináší vysoký výkon v designovém a snadno přenosném provedení. Kombinuje nejnovější procesory Intel, grafiku až NVIDIA GeForce GTX 1080 a dostatek úložného prostoru s volitelným rychlým SATA SSD diskem.

Stolní počítač IdeaCentre Y710 Cube se svým neotřelým designem na první pohled odlišuje od klasických desktopů. Zařízení v provedení Tower přináší uživatelům ostře řezané rysy doplněné vnějším červeným LED osvícením. Zároveň je však navržen tak, aby jej hráči mohli kdykoliv přenést - Vybaven je vestavěným držákem.

S až šestou generací procesorů Intel Core i7, operačním systémem Windows 10 Home, grafikou až NVIDIA GeForce GTX 1080 a operační pamětí až 32 GB DDR4 je počítač rychle připraven k akci. Úložiště velikosti až 2 TB HDD + 256 GB SSD s přehledem pojme veškeré hry a zároveň umožní rychlejší přístup k datům.

Pro ty nejnáročnější hráče je k dispozici široká škála možností a doplňků k vybrané konfiguraci. Volitelně je k dispozici například bezdrátový ovladač Xbox One, speciální herní klávesnice Lenovo K800/K600 a herní myš Lenovo K800/K600. Rozhraní Killer DoubleShot Pro umožňuje spolupráci ethernetového kabelu spolu s WiFi připojením pro rychlejší a stabilnější síťové připojení. Herní počítač Lenovo IdeaCentre Y710 Cube je na našem trhu dostupný za cenu od 39 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud