Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Huawei Ascend Mate s 6,1" displejem přichází na český trh

redakce 17.06.2013

Huawei Ascend Mate má velký 6,1 palcový HD displej, 1,5 GHz čtyřjádrový procesor Hi-Silicon a velkou 4050 mAh baterii.

Displej HD IPS+LCD s úhlopříčkou 6,1palce má rozlišení 1 280 x 720 bodů a vyniká vysokou jasností a barevnou věrností. Technologie „Magic Touch“ navíc zaručuje vysokou citlivost ovládání displeje, a to i v rukavicích. Ascend Mate je štíhlý a stylový telefon, který se pohodlně vejde do jedné ruky a v nejužší části měří pouhých 6,5 mm. Huawei Ascend Mate je vybavený 4 050 mAh baterií, čtyřjádrovým procesorem Hi-Silicon s taktem 1,5 GHz a 2 GB operační paměti. Díky technologii Huawei QPC a ADRX pro inteligentní úsporu energie vydrží tento smartphone na jedno nabití až dva dny běžného používání. Má nejrychlejší systém nabíjení ve své kategorii, který dokáže uspořit více než 30 % času nabíjení baterie.

Společně s funkcí globálního roamingu Huawei Ascend Mate podporuje pět frekvenčních pásem, a hodí se tedy dokonale pro lidi, kteří často cestují do zahraničí. Konstrukce s dvojitou anténou umožňuje vysoce výkonný přenos dat, který je optimalizovaný pomocí metody kombinace maximálního poměru. Zisk sítě se tak zvyšuje až na 2,5 dB, což poskytuje rozšíření celkového síťového pokrytí o 20–30 %.

Huawei Ascend Mate pracuje s operačním systémem Android 4.1, disponuje 8 MPx fotoaparátem s autofocusem a podporou HDR a předním 1 Mpx HD fotoaparátem. Smartphone má rovněž duální technologii potlačování šumu mikrofonu, zvukový systém Dolby® a stereofonní nahrávání. Huawei Ascend Mate je vybavený navigační aplikací s rozšířenou realitou, která pomáhá k navigaci do cílového místa, funkcí chytrého čtení, která umožňuje rychlé nahlédnutí do slovníků, Wikipedie nebo rychle vyhledání na Googlu, a funkcí rychlého sdílení pro uploadování obrázků, videí a dalších souborů. S Wi-Fi připojením je nahrávání souborů údajně dvakrát až třikrát rychlejší než s jinými smartphony na trhu.

Smartphone Huawei Ascend Mate je k dispozici v křišťálově černé barvě (crystal black) a čistě bílé (pure white). V České republice se bude prodávat od 17. června 2013 za doporučenou cenu 11 990 Kč vč. DPH.

Zdroj: TZ Huawei.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud