Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Huawei představuje nové produkty s podporou 4G LTE

redakce 08.01.2014

Nová nabídka zařízení od Huawei umožňuje naplno využít výhod sítí čtvrté generace – LTE

Společnost Huawei představila na veletrhu CES 2014 novou škálu zařízení podporujících standard 4G LTE. Huawei mimo jiné na veletrhu představila svou novou vlajkovou loď, smartphone HUAWEI Ascend Mate2 4G, názorně demonstrovala telematické řešení ME909T a ukázala zařízení LTE Cat4.

ces-press-release-image-nahled

„Rok 2013 byl pro Huawei Consumer Business Group výjimečný a jsme na nejlepší cestě dosáhnout milníku 52 milionů prodaných chytrých telefonů, což oproti roku 2012 představuje nárůst o plných 60 procent,“ prohlásil Richard Yu, generální ředitel Huawei Consumer Business Group. „V roce 2014 chceme na tento úspěch navázat uvedením nové škály produktů podporujících standard 4G LTE, včetně nového chytrého telefonu HUAWEI Ascend Mate2 4G.“

 Huawei na CES 2014 představuje smartphone 4G LTE, telematická řešení a mobilní širokopásmová zařízení (MBB):

  • HUAWEI Ascend Mate2 4G je nový super výkonný telefon, který uživatelům po celém světě nabídne vyšší výkon a větší displej, takže budou moci skutečně využít každý okamžik jako příležitost k práci či zábavě. Chytrý telefon podporující standard 4G LTE, osazený IPS displejem o úhlopříčce 6,1 palce, baterií o kapacitě 4050 mAh a předním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů, je jako stvořený ke stahování filmů nebo nahrávání pracovních souborů. Disponuje dostatečným výkonem pro streaming až tří filmů po sobě anebo poslech až 100 hodin hudby na jediné dobití. HUAWEI Ascend Mate2 4G je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,6 GHz a vlastním uživatelským rozhraním Emotion UI 2.0,který umožňuje úpravu domácí obrazovky, multitasking a snadný přístup k aplikacím. Telefon lze dovybavit také některým z doplňků, jako jsou Bluetooth sluchátka, stylový kryt nebo barevná přídavná externí baterie.
  • HUAWEI ME909T, představený 4. prosince 2013, je komplexní automobilový modul nové generace, jenž uživatelům osobních vozů nabízí během jízdy takové služby, jako je přístup ke globálním navigačním systémům (GNSS), nouzovým voláním (eCall), dopravním instrukcím a informacím o počasí. HUAWEI ME909T nabízí konektivitu 4G LTE Cat3, rychlost připojení až 100 Mbps pro rychlé surfování po internetu během jízdy. Modul je spolehlivý a odolný, byl navržen a vyráběn v souladu se standardem Q100 vydaném Radou pro elektroniku v automobilovém průmyslu (Automotive Electronics Council) a standardem TS 16949 pro řízení jakosti v automobilovém průmyslu (Automotive Industry Quality Management Standard), takže se dokáže vypořádat i s náročnými podmínkami, jako jsou extrémní teploty, vysoká rychlost či nestabilní dodávky proudu.

Huawei také představila světově první bezdrátový modem 3G o velikosti SD karty HUAWEI E2130/E2131, který umožňuje stahování až rychlostí 21 Mb/s a nahrávání rychlostí 5,76 Mb/s. Tento ultra lehký a kompaktní modem je ideální pro tablety, notebooky, kamery a fotoaparáty pro něž zajišťuje okamžitou konektivitu a možnost permanentního sdílení.

Zdroj: TZ HUAWEI.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud