Přejít k hlavnímu obsahu

Huawei Watch GT 3 Pro: design a funkce mluví za vše

redakce 26.05.2022

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sází nejen na funkce, ale i na designové zpracování. Kromě certifikátů voděodolnosti pro potápění až do hloubky 30 m, rozsáhlého monitorování EKG a konstrukce z luxusních materiálů, představují i stylový doplněk.

Na výběr máte rovnou ze dvou variant provedení – elegantního titanového a keramického s uměleckými detaily.

Řada Huawei Watch GT je známá pro svůj sofistikovaný design, inspirovaný elegancí klasických hodinek. Právě nápadná podobnost s tradičními hodinkami je odlišuje od ostatních značek chytrých hodinek a hodí se k doplnění jakéhokoli outfitu: od džín s bílým tričkem až po košili či šaty na koktejlový večírek.

Dvě stylové verze pro každou příležitost

Nejnovější řada Huawei Watch GT 3 Pro, historicky poprvé dostupná ve dvou designových provedeních, představuje milník ve vývoji nositelných zařízení Huawei. Snoubí se v ní to nejlepší, co společnost dosud vyrobila, a to z hlediska elegantního designu a množství chytrých funkcí.
Rafinovanost designu Watch GT 3 Pro z hodinek dělá dokonalý doplněk pro každého uživatele, ale jsou také spolehlivým každodenním osobním asistentem, který vám zjednoduší život.

Kromě toho řada Watch GT 3 Pro nabízí mimořádnou výdrž baterie v délce dvou týdnů, čímž se opět nápadně podobá klasickým hodinkám. Všechny zmíněné funkce jsou ukryty v jednom elektronickém zařízení.

Co se týče vzhledu, Huawei Watch GT 3 Pro přináší uživatelům možnosti výběru designu rozhraní, špičkových materiálů, velikosti displeje, různých barev a stylů ciferníků.

Přehled o zdraví do úplného detailu

gt3pro

| Zdroj: Huawei

Poprvé v historii nositelných zařízení od Huawei hodinky nabízejí možnost měřit EKG, což uživateli poskytuje snadný a pohodlný způsob kontroly činnosti srdce. Pro nejlepší využití této funkce jsou všechny údaje o EKG zaznamenány v aplikaci Huawei Zdraví. Poskytuje přehled o měření a analýzu v reálném čase, upozornění na sinusový rytmus, fibrilaci síní či předčasný srdeční rytmus a komorový rytmus. To vše jsou důležité informace o hlavních rizicích, souvisejících se zdravím srdce. Tato funkce bude pro trhy v EU k dispozici v druhé polovině roku 2022.

Huawei Watch GT 3 Pro přinášejí také zlepšení po stránce sportovních režimů, a to i pro využití profesionálními sportovci. Nově přibyl tréninkový režim volného potápění. Kromě toho podporuje více než sto tréninkových režimů a inteligentní běžecký plán. Určování polohy na dvou frekvencích poskytuje uživatelům přesnější určení zeměpisné polohy.

Pokud jde o chytré funkce, jejich využití je s Watch GT 3 Pro ještě pohodlnější. Rozmanitá nabídka aplikací nadále rozšiřuje hranice možností používání chytrých hodinek. Například klikáním a otáčením korunky hodinek mohou uživatelé zvětšovat a zmenšovat zobrazení při prohlížení obrázků, nebo přecházet mezi různými rozhraními.

Prémiové materiály, které budou sloužit léta

monika

| Zdroj: Huawei

Řada Huawei Watch GT 3 Pro je navržena s nápaditostí a z luxusních materiálů, které jsou ukázkou umění řemeslného zpracování. Obě varianty hodinek se mohou pochlubit safírovou skleněnou čočkou a keramickým zadním krytem. Díky tak tvrdému materiálu, jakým je safírové sklo, je displej hodinek průhledný, ale zároveň pevný i praktický, zabraňuje opotřebení nebo poškrábání, a zvyšuje odolnost hodinek.

Už dříve byla voděodolnost ukazatelem toho, jak dokáží hodinky odolat náročným až extrémním podmínkám prostředí. Huawei Watch GT 3 Pro proto nabízí vylepšenou odolnost proti vodě, odpovídající krytí IP68 a 5 ATM. Po úspěšném absolvování 200 kol testování tlakem vody hodinky splňují technickou normu EN 13319 a vysokou voděodolnost pro potápění, díky které se můžete s hodinkami na zápěstí volně potápět až do hloubky 30 metrů.

Huawei Watch GT 3 Pro už teď a s dárkem

Watch GT 3 Pro 46 mm jsou v prodeji od 18. 5. za cenu od 9490 Kč a až do 19. 6. je získáte společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm.

Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm můžete pořídit od 18. 5. do 29. 5. v předprodeji za cenu od 10 990 Kč společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds Lipstick. Tento dárek bude nadále k hodinkám až do 19. 6.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme