Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HyperX uvádí na trh herní headset Cloud Stinger

redakce 05.10.2016

Lehká náhlavní souprava HyperX Cloud Stinger nabízí výkonný zvuk, přesnou reprodukci a výjimečný komfort

Design těchto sluchátek je vytvořen tak, aby se i nejvšednější hráči cítili jako profesionálové. HyperX Cloud Stinger mají náušníky z vysoce kvalitní paměťové pěny, za které již HyperX získala četná ocenění, a 50 mm drivery – vše pro vysoký komfort, špičkovou kvalitu zvukové reprodukce a s příjemnou cenou.
Hmotnost HyperX Cloud Stinger je pouhých 275 gramů a sluchátka lze otáčet o 90 stupňů pro nejlepší komfort při dlouhém hraní na konzolích nebo PC. Lehký headset má 50 mm směrové měniče natočené tak, aby vysílaly zvuk přímo do vašich uší a přinášely tak bohatší zvuk a precizní reprodukci zvuků ze hry. HyperX Cloud Stinger mají množství funkcí přímo pro počítačové hráče, jako třeba vypnutí mikrofonu jednoduchým odklopením, kvalitní konstrukci z pevné oceli nebo snadné ovládání hlasitosti přímo na headsetu.

Optimální výkon a kvalitní zvuk HyperX Cloud Stinger zaručí jejich majitelům přesnou a čistou zvukovou reprodukci, která jim pomůže rychleji lokalizovat soupeře napříč všemi platformami. HyperX Cloud Stinger jsou totiž kompatibilní s PC, Xbox One, PS4, Wii U a také s mobilními zařízeními.

Hlavní vlastnosti náhlavní soupravy HyperX Cloud Stinger:

  • Lehkost – minimální hmotnost pro vyšší komfort
  • Přesná reprodukce – optimální výkon a vysoká kvalita zvuku
  • Přizpůsobitelný rám z pevné oceli – dlouhodobá odolnost a životnost; kvalitní konstrukce
  • Intuitivní nastavení hlasitosti – snadné ovládání hlasitosti přímo na headsetu
  • Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku – čistější kvalita hlasu; mikrofon lze vypnout jednoduchým odklopením
  • Kompatibilita s různými platformami – můžete si užívat zvuk na PC nebo herní konzoli, zapojit headset do mobilního zařízení a vzít si ho sebou na cesty

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud