Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Inkoustové multifunkce pro menší firmy

redakce 11.11.2011

Společnost Epson přichází s přírůstky do vybavení drobných podnikatelů – jde o tři nové multifunkční tiskárny Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD. Nabízejí tisk, skenování, kopírování a faxování a také široké možnosti připojení.

Modely BX630FW a BX935FWD nabízí vysokou rychlost tisku a velké zásobníky papíru s předním plněním (odpadá nutnost častého doplňování papíru). Všechny modely této řady jsou navíc vybaveny rychlým automatickým podavačem dokumentů, který umožňuje rychlé skenování, kopírování i faxování.
Podle výrobce v porovnání s některými laserovými tiskárnami lze u těchto tiskáren uspořit až 50 % nákladů na tisk jedné stránky. Finance šetří samostatné zásobníky inkoustu DURABrite – stačí totiž vyměnit jen spotřebované barvy. Model BX935FWD navíc podporuje oboustranný tisk, umožňuje tak snížení spotřeby papíru.
Modely BX630FW a BX935FWD lze připojit po síti LAN i Wi-Fi a díky aplikaci Epson Connect je lze snadno použít k bezdrátovému tisku ze smartphonů a tabletů. Navíc lze tisknout z libovolného místa na světě – stačí zaslat dokumenty a obrázky emailem přímo do tiskárny.
Tiskárny Epson Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD budou v prodeji během měsíce listopadu 2011 za doporučenou maloobchodní cenu od 2 490 Kč, 3 864 Kč respektive 6 090 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud