Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Inovovaná brašna na notebooky na kolečkách

redakce 25.08.2011

Společnost Sekora consulting uvádí na český trh inovovanou luxusní koženou brašnu na notebook na kolečkách McKlein Chicago. Kromě notebooku se do ní vejde vše potřebné pro krátkou několikadenní pracovní cestu.

 

Cestovní brašna patří mezi nejpopulárnější a nejprodávanější brašny této značky a je navržena tak, aby byla ideálním cestovním zavazadlem pro kratší (dvou až třídenní) služební cesty. Skládá se ze tří základních součástí – vlastní kožené brašny, vozíku s teleskopickou rukojetí a samostatné kožené aktovky na dokumenty. Základní brašnu je možné připnout na dodávaný skořepinový vozík, který je navíc vybaven nylonovou pláštěnkou, již lze na brašnu nasadit v případě nepříznivého počasí.

Brašna o rozměrech 43 (š) x 33 (v) x 28 (h) cm je vyrobena z kvalitní kůže černé barvy a má tři hlavní oddíly. Zadní oddíl je vypolstrován hmotou, která pohlcuje nárazy a je určen pro transport notebooku až do úhlopříčky 17“. Prostřední oddíl je uzpůsoben tak, aby do něj bylo možné vložit dodávanou koženou aktovku na dokumenty nebo jej lze například využít pro uložení spisů. Přední oddíl může být využit buď pro transport osobních věcí (oblečení na druhý den, toaletní potřeby, apod.) nebo s využitím polstrování, které se upevňuje prostřednictvím suchého zipu, i pro další elektronická zařízení (projektor, tiskárna, apod.). Na přední straně brašny je ještě rozměrná kapsa, která slouží především pro cestovní doklady a „elekronické drobnosti“ – PDA (samostatná vypolstrovaná kapsa), mobilní telefon, CD a další. Brašna je vybavena úchyty pro připevnění ramenního popruhu.

Inovace, které brašna McKlein Chicago prodělala, směřují ke dvěma základním cílům – zjednodušit její užívání a zároveň i posílit estetický dojem z výrobku. První, asi nejviditelnější změnou jsou nová kolečka na vozíku, která u nového modelu připomínají elektronová kola závodních automobilů. Stejně jako u staršího modelu mají tato kolečka původ u in-line bruslí a proto se vyznačují vysokou trvanlivostí a velmi nízkou hlučností.

Výraznou změnu dostalo i teleskopické držadlo na vozíku. Nově je dvousloupkové s elegantním stříbrným krytem z lesklého hliníku. Nové držadlo je nejen výrazně elegantnější, ale i lehčí a zároveň i odolné a jednoduše ovladatelné.

K nejvýraznější inovaci došlo v systému uchycení brašny na vozík. Nový model brašny McKlein Chicago již nepoužívá uchycení pomocí tří zipů, ale brašna je k vozíku připevněna pomocí čtyř svorek, které se zasouvají do připravených oček na vozíku i na brašně. Svorky jsou orientovány proti sobě a tak perfektně drží brašnu na vozíku.

Brašna je k dispozici v černé barvě a její cena je 7 450 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme