Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Iomega ScreenPlay DX HD Media Player

redakce 30.03.2011

Iomega uvádí novou řadu media playerů ScreenPlay DX HD, které kromě přehrávání multimediálního obsahu dokáží přistupovat i na internet. Majitelé získají přístup k serverům Netflix, Pandora a dalším webům s videy, fotografiemi a hudbou. Zařízení má certifikaci DLNA, LAN i Wi-Fi připojení a lze jej ovládat z klávesnice. V nabídce jsou modely s pevným diskem i bez.

Nová řada produktů Iomega ScreenPlay DX HD Media Player je podle výrobce kompatibilní s většinou běžných formátů, včetně H.264, WMV a RMVB, a disponuje certifikátem DLNA pro snadné streamování mezi kompatibilními zařízeními v domácí síti. K dalším funkcím patří podpora DivX Plus HD pro přehrávání filmů ve formátu MKV, Wi-Fi 802.11n bez nutnosti konfigurace a snadno použitelné dálkové ovládání s úplnou QWERTY klávesnicí, která umožňuje snadné a rychlé zadávání textu – online odkazů, webových adres a dalších údajů.

Řada produktů Iomega ScreenPlay DX zahrnuje modely s kapacitou 1 TB a 2 TB a dále model ScreenPlay TV Link DX HD Media Player, který není vybaven pevným diskem. Multimediální obsah tak bere z internetu, z domácí sítě nebo z externího disku připojeného přes USB.

Nová řada Iomega ScreenPlay DX HD Media Player zahrnuje webový prohlížeč a umožňuje prohlížet obsah z předem vybraných webů. Seznam podporovaných webů kromě výše zmíněných serverů Netflix a Pandora ale výrobce neudává.

Modely řady Iomega ScreenPlay DX HD Media Player lze připojit k televizoru pomocí výstupů HDMI či kompozitního videa a optického výstupu pro zvuk. Uživatelé k nim mohou připojit také veškeré počítače ze své domácí sítě.

Nový přehrávač Iomega ScreenPlay DX HD Media Player se bude prodávat v závislosti na kapacitě pevného disku za ekvivalent doporučené ceny 199,90 € (1 TB) či 239,90 € (2 TB). Přehrávač Iomega ScreenPlay TV Link DX HD Media Player je dostupný za 129,90 €. Na všechny produkty Iomega ScreenPlay DX je poskytována tříletá omezená záruka (podmíněná registrací).

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud