Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jak využít svoji vášeň pro IT ke svému rozvoji a výběru SŠ?

redakce 27.09.2015

Přemýšlíš, jak bys mohl využít svou vášeň pro techniku a hodiny strávené před obrazovkou počítače? Propoj svůj koníček s něčím užitečným a začni studovat Soukromou střední školu výpočetní techniky (SSŠVT) v Praze 9 na Proseku.

  • Studuješ to, co tě baví

Konečně naplno využiješ hodiny strávené sezením u počítače, které ti možná rodiče vyčítali. Za práci na počítači tě budou lidé chválit, a dokonce za ni budeš hodnocený.

  • Vše si vyzkoušíš v praxi

Svůj koníček nebudeš rozšiřovat jen formou teorie. Vše si vyzkoušíš také v praxi – studenti jdou totiž během studia dvakrát na souvislou čtrnáctidenní praxi do terénu.

  • Obrovské šance na trhu práce a vysokých škol

Absolvent SSŠVT nemá problém najít práci hned po ukončení studia a ve většině případů dokonce ani nemusí nastupovat na úřad práce. Zároveň je výuka koncipována tak, aby vytvořila předpoklady pro tvé úspěšné vykonání přijímacích zkoušek na vysokou školu.

  • Staneš se odborníkem, který je dobře placený

Pokud se chceš stát například tvůrcem nového softwaru, webmasterem, správcem sítí nebo manažerem IT oboru, jsi na správné adrese. Jako programátor si můžeš vydělávat například 30 000 Kč a více.

  • IT není jen obor pro kluky

Studenti si mohou vybrat ze tří oborů – správa počítačových sítí, programování a databázové systémy a také grafické systémy a tvorba webových stránek. Na své si tedy rozhodně přijdou i dívky, které by se například rády staly dobrými grafičkami či programátorkami.

  • Školné se ti vrátí v podobě moderních technologií

Školné na jeden rok studia je 19 500 Kč - tato investice se ti rozhodně vyplatí především díky každoročnímu zkvalitňování vybavení školy. SSŠVT má nejmodernějších vybavení ze středních škol v Praze, které má každý student plně k dispozici během výuky, ale i po škole. Zároveň můžeš v průběhu studia získat stipendium za dobré studijní výsledky.

  • Vše se naučíš až na místě

Studium na SSŠVT nepředpokládá přílišné předchozí znalosti a zkušenosti v oboru, ty student získá až v průběhu čtyřletého studia, které je ukončeno maturitní zkouškou. Každý student se se naučí pracovat kreativně a zodpovědně.

  • Budeš studovat školu s dlouholetou tradicí

Pokud budeš mít v životopisu napsanou Soukromou střední školu výpočetní techniky, budou všichni moc dobře vědět, že jsi vystudoval školu s více než dvacetiletou tradicí, kde učí specializovaní odborníci. Za to se určitě stydět nebudeš!

  • Nejsi z Prahy?

Škola je schopna zajistit i ubytování, a to ve vzdálenosti 10 minut pěšky od školy. Nebude pro tebe tak handicapem, že bydlíš dále od Prahy.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme