Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jarre Aeroskull – hudební lebka pro iPod

redakce 24.10.2012

Skleněný hudební stojan AeroSystem od společnosti Jarre Technologies jsme měli možnost vyzkoušet před pár měsíci osobně v našem testlabu. Hrál skvěle, vypadal krásně a stál hromadu peněz. Jarre Technologies ale nabízí i hudební lebku. Je tak trochu úchylná, drahá a prodává se v různých barvách. U nás ji ale neseženete.

 

 

 

Lebka vyrobená z průmyslového kopolymeru ABS (Akrylonitrilbutadienstyren) obsahuje dva 57mm satelitní reproduktory s výkonem 15 W (skryté za brýlemi) a jeden 102mm subwoofer s výkonem 40 W. Podle výrobce je RMS výkonu 70 W dosahováno pouze s 1% celkovým harmonickým zkreslením. Při vyšším výkonu 120W pak sestava dosahuje zkreslení 10%. Výrobce udává frekvenční rozsah od 50 Hz do 20 kHz. Hmotnost lebky s reproduktory činí 4,5 kg a velikostí odpovídá lebce průměrného dospělého člověka. Vyrábí se v 11 různých barevně lakovaných variantách.

Připojení iPodu či iPhonu je realizováno starším 30pinovým Apple konektorem, nejnovější generaci hudebních přehrávačů a telefonů Apple tedy bude nutné připojit pomocí redukce. Kromě Apple konektoru lze signál do lebky přinést i prostřednictvím klasického 3,5mm audiojacku nebo bezdrátově přes Bluetooth. Stylově k lebce ladí i dálkový infraovladač v podobě kosti. Zajímavý hudební doplněk se prodává v přepočtu za přibližně 11 000 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud