Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Již od zítřka: Epic Games nabízí úplně zdarma dvě známé počítačové hry

Jakub Fišer 03.04.2024
Zdroj: Freepik

Už nějakou dobu jsme tu neměli žádné velké AAA tituly, které by obchod Epic Games Store rozdával každému jen tak zdarma. Přitom nyní, konkrétně od zítřka, budou mít všichni možnost přidat do své knihovny dva velmi oblíbené tituly, jeden z nich dokonce z loňského roku.

Kapitoly článku

Hry zdarma na Epic Games Store

Obchod Epic Games Store vám nejspíš představovat nemusíme. Za poslední roky jde o zdatného soka Steamu, který stejně tak nabízí na své platformě digitální kopie her a umožňuje hráčům vytvářet komplexní knihovny svých her.

Do knihovny si již od zítřka budou moci všichni hráči bez rozdílu přidat dvě hry, které patřily v posledních 10 letech k velmi oblíbeným titulům pro hráče na PC a herních konzolích. Konkrétně se jedná o sci-fi RPG s otevřeným světem The Outer Worlds a stealth simulátor zloděje Thief.

Mohlo by vás zajímat

The Outer Worlds – Spacer’s Choice Edition

První zmíněný titul pochází od studia Obsidian Entertainment, které má na starosti třeba i veleoblíbený Fallout: New Vegas. Z tohoto mustru The Outer Worlds do značné míry vychází, především v mechanikách otevřeného světa, také barevná stylizace připomíná Fallout.

Všichni hráči s knihovnou na Epic Games Store budou mít moci si od zítřka tuto hru přidat do knihovny zcela zdarma, a to rovnou ve speciální edici Spacer’s Choice Edition. Zatímco původní hra vyšla v roce 2019, tato upravená edice dorazila teprve vloni.

Zdroj: Obsidian Entertainment / YouTube

Thief

Druhou hrou je Thief z roku 2014 od studia Eidos Montréal. Toto studio se podílelo taktéž na velmi oblíbeném Deus Ex: Human Revolution. Thief navazuje na sérii stealth her z let 1998, 2000 a 2004. Vaším cílem je plnit rozličné mise, krást bohatým a vylepšovat schopnosti svého zloděje.

Po mírné odmlce, kdy Epic Games moc bezplatných titulů nerozdával, jsou tyto dvě hitovky celkem vítanou změnou. Obě budou zcela zdarma od 4. do 11. dubna, stačí si je v tomto termínu přidat do knihovny a již vám je nikdo neodebere. Do konce zítřejšího dne je na Epicu zdarma asijsky stylizovaná plošinovka Islets.

Zdroj: GameSpot / YouTube

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud