Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

K fotoaparátu dostanete tablet

redakce 14.11.2012

Po smart televizorech a smartphonech se chce Samsung více prosadit i se svými „smart“ fotoaparáty řady NX. Při nákupu chytrého fotoaparátu Samsung řady NX tak nyní získáte tablet Samsung Galaxy TAB 7 pouze za 1 Kč.

Společnost Samsung připravila pro fanoušky fotografování speciální bonus. Od 29. října 2012 do konce roku 2012 mohou získat k nákupu fotoaparátů Samsung řady NX (NX20, NX210, NX1000) navíc Samsung Galaxy TAB 7 za 1 Kč. Spojení těchto dvou zařízení prostřednictvím Wi-Fi (fotoaparáty NX jsou vybaveny WiFi rozhraním) rozšiřuje možnosti fotografování především v terénu a na cestách. Samsung byl prvním výrobcem, který své fotoaparáty obohatil o funkci bezdrátového Wi-Fi připojení.

Propojení tabletu s fotoaparátem umožňuje například jeho využití jako vzdáleného hledáčku a ovladače v jednom. Fotografové tak mají kompozici pod kontrolou, i když jsou její součástí. Získané záběry lze spojením fotoaparátu a tabletu Samsung okamžitě editovat a odesílat.

Fotoaparáty Samsung řady NX v sobě spojují výhody kompaktních fotoaparátů s obrazovou kvalitou zrcadlovek. Mají tenké tělo, vestavěnou podporu Wi-Fi a funkce, jako vysoké rozlišení 20,3 megapixelů (snímač typu APS-C) a výměnné objektivy. Tlačítko i-Function umožňuje snadný a rychlý přístup k ručně nastavovaným parametrům, jako jsou ISO, clona nebo expoziční čas.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme