Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kapesní Full HD kamerka

redakce 29.07.2010

Panasonic HM-TA1 je novinka v rodině videokamer Panasonic. Jde o kompaktní HD kameru s jednoduchým ovládáním a kompatibilitou s PC.

Nová stylová videokamera Panasonic HM-TA1 se snadno vejde do kapsy. Má rozměry 53(š) x 104(v) x 17,8 (h) mm a velikostí připomíná mobilní telefon. Navzdory kapesnímu formátu zvládne natočit kvalitní Full HD video i pořídit fotografie, které ukládá na SDXC/SDHC/SD paměťovou kartu.
Všechna tlačítka má umístěná tak, aby ovládání bylo intuitivní a jednoduché. HM-TA1 nahrává Full HD (1920 x 1080/30p) záznam ve formátu MPEG-4 AVC, který se snadno zpracovává v počítači a je vhodný i pro sociální sítě. Kamera podporuje i formát iFrame (960 x 540/30p) od Applu. Díky zabudovanému USB konektoru a softwaru HD Writer PE 1.0 je možné videa a fotografie jednoduše a bez dodatečných kabelů přenést do počítače, upravit a následně zpracovat a sdílet s přáteli na YouTube či Facebooku. Stejně pohodlně je možné přímo z PC dobít baterii kamery.
Skutečně jednoduchá je i práce se statickými snímky, které TA1 nahrává v rozlišení až 8 milionů pixelů. Do kapesního formátu kamery se vešlo i několik dalších užitečných funkcí, jako je elektronický stabilizátor obrazu E.I.S. Při natáčení ve tmě si můžete pomoct zabudovaným LED světlem.
Kamera HM-TA1 bude na českém trhu dostupná v září.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud