Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kerio Control 7.2

redakce 31.08.2011

Kerio Technologies právě uvedla na trh nejnovější verzi Kerio Control 7.2, řešení pro unifikované zabezpečení sítí.

Tento produkt chrání malé a středně velké podniky před agresivními hrozbami ze sítě, které mohou poškodit či dokonce paralyzovat firemní systémy. Na rozdíl od jiných řešení nabízí Kerio Control 7.2 jednoduchou správu šířky pásma a konfiguraci i funkci řízení kvality služeb.

Kerio Control 7.2 poskytuje správcům informačních technologií možnost rezervovat v síti šířku pásma pro zásadní služby jako VoIP a videokonference. Vše plně řídí samotní administrátoři – ti mohou upřednostňovat důležité datové přenosy před datovými toky nižšího významu, které by komunikaci zpomalovaly. Příkladem takové méně důležité komunikace je streaming audio nebo video souborů webovými kanály.  V produktu Kerio Control 7.2 stačí pro efektivní rozdělení síťových zdrojů mezi konkrétní služby zaškrtnout několik políček ve webovém rozhraní. Snadno tak zajistíte rezervaci či omezení šířky pásma buď pro jednotlivé aplikace, nebo konkrétní uživatele.

Kerio Control 7.2 je navržen pro malé a středně velké organizace, které vyžadují pokročilou ochranu sítě, analýzu datových přenosů a přehled o využívání sítě jednotlivými uživateli. Produkt nově přináší:

•    Podporu Apple Open Directory – Kerio Control rozšiřuje stávající možnosti správy uživatelů, které již zahrnují podporu Microsoft Active Directory pro sítě založené na systému Windows Server. Správci IT mohou nyní využívat centrální uživatelskou databázi na systémech Apple nebo v heterogenních pracovních prostředích (Windows a Mac).
•    Statistiky a reporty o síťové komunikaci – Nový nástroj pro sledování a zaznamenávání určitých typů uživatelských aktivit na síti. Tyto informace pomohou zajistit, aby čas trávený na Internetu byl využit produktivně a nedocházelo k vystavení firmy bezpečnostním rizikům.
•    Podporu komunikace VoIP  – V řadě menších podniků je komunikace pomocí SIP VoIP jednou z hlavních priorit. Kerio Control 7.2 je optimalizován pro efektivní a funkční použití s produktem Kerio Operator 1.1.  Zároveň je již dodáván s nastavením, které zajišťuje dostatečnou šířku pásma pro kvalitní hlasovou komunikaci.

Komplexní bezpečnostní řešení Kerio Control je k dispozici v mnoha podobách, ať již jako hardwarový firewall, bootovatelné ISO, virtuální zařízení pro VMware nebo Parallels či software pro Microsoft Windows. Správci firemních sítí si tak mohou zvolit formu, která nejvíce vyhovuje jejich požadavkům a potřebám.  

Licenci pro softwarovou verzi Kerio Control pořídíte již od 5 000 Kč ve verzi pro 5 uživatelů. Za každého dalšího uživatele zaplatíte pouze 480 Kč. Ceny hardwarového zařízení začínají na 29 600 Kč za základní verzi Kerio Control Box 1110 pro 20 uživatelů, která v sobě obsahuje antivirové řešení Sophos a Kerio Web Filter. Narozdíl od konkurenčních firem nabízí Kerio VPN klienty pro všechny uživatele zdarma v ceně produktu. VPN klient vyvinutý společností Kerio je určen pro Windows, Linux i Mac.

Kerio Control si můžete stáhnout a po dobu 30 dní bezplatně vyzkoušet. Více informací najdete na www.kerio.cz/cz/control/whats-new.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud