Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kompaktní a rychlý skener

Pavel Trousil 04.12.2014

Společnost Epson představila nový, rychlý a praktický stolní skener pro použití doma i v kanceláři. Stolní skener Perfection V19 s rozlišením 4 800dpi nabízí možnost skenování i na výšku, čímž ušetří místo na pracovní ploše.

epson-perfection-v19

Kompaktní design skeneru V19 zajišťuje, že přístroj na pracovní ploše nezabere mnoho místa. Vestavěný stojan umožňuje střídání mezi pozicemi na výšku a na šířku, aniž byste na pracovní ploše museli mít vyhrazeno zvláštní místo. Skener V19 se napájí a připojuje pomocí kabelu microUSB, takže nepotřebujete žádný adaptér. Skener V19 je vhodný jak pro domácí skenování dokumentů a fotografií, tak pro firemní nízkoobjemové skenování, jako např. skenování obchodních dokumentů, obrázků, identifikačních průkazů a mnoho dalšího.

Software Epson Easy Photo Fix zlepšuje kvalitu obrazu, odstraňuje prachové částice, obnovuje vybledlé barvy a upravuje prosvětlení. Součástí skeneru jsou také funkce na vylepšení textových a ostatních dokumentů, které dodávají textu ostrost, zvýrazňují či odstraňují barvy a u oboustranných dokumentů eliminují nežádoucí prosakování. Skener disponuje čtyřmi tlačítky pro rychlý start, které usnadňují ovládání. Můžete jim přiřadit vlastní úlohy. Skener je opatřen odnímatelným víkem, které přináší možnost snadného skenování objemných knih, fotoalb a dalších vázaných dokumentů.

Skener Perfection V19 bude možné zakoupit od února 2015.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme