Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Korunománie

redakce 29.03.2010

Připravte se na pořádnou jízdu! Od 1. dubna startuje volání na všechna O2 čísla za pouhou korunu za minutu. Stačí, když si pořídíte novou předplacenou kartu s tarifem O2 NA!PIŠTE nebo O2 NA!HLAS a dobijete kredit nejméně za 300 Kč. A pak už jen voláte na všechny strany. V jakémkoliv čase vás minuta bude stát jen korunu, a to po dobu čtyř týdnů. Pořádnou jízdu s vaším mobilem si navíc můžete užít až třikrát. Tak neváhejte, vytočte číslo a zařaďte rychlost koruna za minutu. A pro tentokrát zapomeňte na brzdu.

Telefónica O2 přichystala pro nové zákazníky předplacených O2 karet jedinečnou nabídku. K tarifům O2 NA!PIŠTE a O2 NA!HLAS si od 1. dubna 2010 mohou užívat speciální akci v podobě minuty volání za pouhou jednu korunu. V rámci stálých výhod těchto předplacených služeb pak mohou i nadále využít jeden ze čtyř balíčků - víkendové či večerní volání za 0,50 Kč za minutu, víkendové SMS za 0,50 Kč nebo Internet v mobilu za 20 Kč za týden. Za každé dobití také dostanou na www.odmenazadobiti.cz jednu ze zaručených odměn.

Každý, kdo si v době od 1. dubna do 30. června 2010 pořídí jednu z předplacených O2 služeb O2 NA!PIŠTE nebo O2 NA!HLAS, si může užívat volání do mobilní sítě O2 a pevných sítí v ČR za pouhou 1 Kč za minutu vč. DPH. Pro získání mimořádné nabídky stačí jednorázově dobít kredit alespoň za 300 Kč. Zákazník tak získá volání za 1 Kč za minutu na 4 týdny. Tuto výhodnou nabídku může využívat až po dobu 3 měsíců (3 x 4 týdny). Volání za korunu platí v rámci daných 4 týdnů pro jakoukoliv denní i noční dobu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud