Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kurz kontrakyberkriminálníků

redakce 05.03.2012

Víte, jak zajistit bezpečnost svých dat a zachovat si soukromí na internetu? Nejlepší cestou je být o krok před hackery. Ať už chcete účinně chránit svá data před zvědavýma očima, nebo se naopak dostat k datům cizím, je tu pro vás seminář Počítačové školy Gopas „Kyberkriminálníkem snadno a rychle“. Proběhne 15. března 2012 od 10 do 17 hodin v konferenčním sále pražského BB Centra.

„Cílem je jednoduše vysvětlit účastníkům semináře, jak se mají chránit v kyberprostoru nebo jak se stát „hackerem“ za 7 hodin,“ říká Michal Altair Valášek, nejvýraznější osobnost platformy ASP.NET a lektor Počítačové školy Gopas. V jednodenním semináři lektor ukáže několik základních hackerských technik a představí formy efektivní obrany proti nim.

Na kurzu zasednou vedle sebe do lavic právníci, účetní a daňoví poradci i začínající kyberrebelové, zkrátka vybraná společnost. Společně se seznámí s typy hrozeb na webu a naučí se je provozovat i eliminovat. Dozvědí se také, jak zajistit i nabourat bezpečné připojení k internetu a případnou anonymitu uživatele. Poznají formy bezpečného uchovávání či přenášení dat, ale také způsoby narušení těchto jistot. Více informací najdete na webu Gopas.cz


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud