Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Legalo.eu: Obchod s produkty Microsoftu a Adobe pro žáky a učitele

redakce 06.09.2011

Společnost Legalo GmbH & Co. KG nabízí na stránkách www.legalo.eu nový online obchod s vybranými programy od společností Microsoft a Adobe pro studenty a učitele. Nabídku doplňují videokurzy v angličtině od společnosti video2brain určené pro online samostudium. LEGALO umožňuje učitelům a studentům nakupovat levně a legálně software a garantuje jeho rychlé, bezproblémové a bezpečné doručení. Obsah bude nabízen v jedenácti jazycích, včetně češtiny.

LEGALO nabízí studentům a učitelům z celé Evropy rozsáhlý seznam legálního softwaru a videokurzů, které jim mohou pomoci jak při jejich každodenním studiu, tak i v soukromém životě.

Podle průzkumu společnosti IDC, vytvořeného pro BSA, dosáhl mezi evropskými studenty podíl ilegálního softwaru hranice 90 %. Zároveň se však výrazně zlepšila jeho dohledatelnost, takže je stále snazší vystopovat ty, kdo ilegální software prodávají i ty, kteří jej používají, a podniknout proti nim odpovídající kroky. V dnešní době může být úmyslné porušování autorských práv v závislosti na jeho rozsahu trestáno pokutou i vězením.

Nejen Adobe oceňuje aktivity společnosti LEGALO. Žáci, studenti a také učitelé mohou po krátké verifikaci jejich statutu studenta či učitele získat od výrobců software až 80% slevu v porovnání s běžnými cenami. Nabídka navíc není jen o snaze snížit podíl nelicencovaného softwaru na trhu. Legálně pořízené programy nabízejí totiž také nezbytné bezpečnostní funkce, jako jsou aktualizace a podpora.

Nabídka vzdělávacích kurzů i softwaru bude v úzké spolupráci se společnostmi Microsoft, Adobe a video2brain kontinuálně rozšiřována. Speciální studentské verze nabízejí plnou funkcionalitu a veškerý obsah běžných verzí software. LEGALO také plánuje rozšíření nabídky videokurzů např. o kancelářské aplikace.

Nový online obchod nabízí zákazníkům velmi dobré možnosti filtrování mezi širokou škálou zlevněného softwaru a kurzů podle operačního systému či kategorie aplikací. Díky přehledné struktuře a uživatelsky přívětivé navigaci je vyhledávání v nabídce i samotný nákup software velice jednoduchý. Většina nabídek v internetovém obchodu LEGALO vyžaduje od výrobce softwaru potvrzení, že je kupující studentem nebo učitelem. Snadný a intuitivní ověřovací proces je přímo součástí objednávky. Ověření probíhá prostřednictvím poskytnutí školní e-mailové adresy nebo nahráním naskenového průkazu studenta na server.

O rychlý a bezpečný nákup i dodávku software se starají profesionální partneři v oblasti plateb i poštovních služeb. Webový obchod LEGALO podporuje běžné platební metody prostřednictvím platební karty nebo systému PayPal.

Info: www.legalo.eu

 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud