Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lehoučké konvertibilní zařízení

Pavel Trousil 25.05.2016

Konvertibilní zařízení řady Lenovo YOGA přichází v ještě štíhlejší verzi. Model Lenovo YOGA 900S je totiž tenký 12,8 mm a váží jen 999 g. Na baterii přitom vydrží 10,5 hodiny. 

Díky konstrukci z uhlíkových vláken přináší notebook Lenovo YOGA 900S 12,8milimetrový profil v kombinaci s pouhými 999 gramy váhy, takže se velmi dobře přenáší. Zvýšenou flexibilitu doplňuje výkon podpořený druhou generací procesorů až Intel Core m7 a operační pamětí až 8 GB LPDDR3.

Otočný pant, jehož design byl inspirován řemínkem hodinek, umožňuje hladký přechod mezi čtyřmi režimy použití – notebook, stojánek, stan a tablet. Zařízení je vybaveno 12,5palcovým QHD IPS displejem s širokými pozorovacími úhly a stereo reproduktory s technologií Dolby Audio Premium.

Pro vyšší spolehlivost a rychlejší práci s daty je notebook Lenovo YOGA 900S vybaven až 512GB rychlým PCIe SSD úložištěm a operačním systémem Windows 10 Home. Dostatečný komfort pro celodenní používání notebooku poskytne baterie s výdrží až 10,5 hodiny na jedno nabití. Intuitivnější ovládání a přesnější práci umožní také volitelné pero Active Pen, které dokáže rozlišit až 2048 úrovní tlakové citlivosti pro snadné a plynulé psaní. Notebook Lenovo YOGA 900S je na našem trhu dostupný za cenu od 35 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud