Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo YOGA Tablet podruhé

Pavel Trousil 31.03.2015

YOGA Tablet 2 s operačním systémem Windows předvádí technologii AnyPen v praxi. Díky této technologii už uživatelé nemusí psát prstem nebo stylusem, ale stejně dobře či dokonce lépe jim poslouží obyčejná tužka, psací pero nebo i vidlička.

yoga-tablet-2-s-anypen-nahled

Uživatelé tabletu Lenovo YOGA Tablet 2 mohou díky technologii AnyPen místo svých prstů použít jakýkoli kovový předmět nebo obyčejnou tužku a elegantně tak ovládat systém, zapisovat poznámky či provádět náčrty. Technologii AnyPen navíc doprovází funkce Palm rejection, kdy tablet rozpozná, že má uživatel položenou dlaň na displeji. Na tablet tak lze psát stejně jako na klasický blok papíru.

Srdcem tohoto tabletu z řady YOGA je čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3745 s frekvencí 1,86 GHz a 2 GB paměti. Tablet dále přichází s 8palcovým Full HD IPS displejem. Díky dostatečně velké kapacitě baterie a nízké spotřebě vydrží zařízení v provozu až 15 hodin na jedno nabití.

yoga-tablet-2-nahled

Zařízení lze používat ve čtyřech režimech Podrž, Postav, Polož a Pověs a usnadní tak řadu aktivit, jako je sledování filmů, prezentace fotografií nebo čtení elektronických knih. Tablet nabízí dvojici kamer s rozlišením 1,6 MPx pro videohovory a 8 MPx s automatickým ostřením a světelností f2,2 pro focení a natáčení videí. V neposlední řadě je tablet vybaven dvojicí předních reproduktorů, které využívají technologie Dolby Audio a Wolfston Master Hi-Fi.

Lenovo YOGA Tablet 2 s operačním systémem Windows 8.1 je na u nás dostupný od 7 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme