Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lepší ICQ v mobilu

redakce 10.11.2010

ICQ nyní nabízí svým zákazníkům vylepšenou aplikaci pro mobilní telefony s podporou Java (J2ME). Nová verze mobilní aplikace obsahuje integrovanou komunikační funkci Facebook Chat a je použitelná pro širokou škálu populárních mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson a Samsung, stejně tak pro další modely postavené na platformě Java včetně starších modelů Nokia řady 40.

Díky optimalizované Java verzi mají uživatelé ICQ k dispozici většinu populárních funkcí, které znají a používají na svých desktopových aplikacích, i když jsou na cestách. Tím mohou nejen aktualizovat svůj status na ICQ a na Facebooku, ale také chatovat se svými přáteli přes Facebook přímo ze své mobilní ICQ aplikace. ICQ uživatelé jsou tak dle potřeby flexibilní a nezávislí a mohou být neustále v těsném spojení se svými přáteli, ať už tyto přátele mají na ICQ, nebo ne.
Nová, datově úsporná verze umožňuje uživatelům ICQ ještě více redukovat objem posílaných dat, a to o více než 50 %.
Novou ICQ aplikaci pro mobilní zařízení Java si můžete stáhnout zdarma na adrese: http://www.icq.com/download/mobile/java/. Aktualizovaná verze je dostupná v mnoha jazykových mutacích, včetně češtiny. Můžete si ji také stáhnout přímo z mobilu na adrese: mim.icq.com 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud