Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Léto 2023 s T-Mobilem: pro originální dárky se musíte zastavit na prodejně

Jakub Fišer 23.06.2023

Magentový operátor T-Mobile jako první český poskytovatel mobilních služeb letos vykopl svou letní kampaň pro stálé zákazníky. V první vlně láká na data zdarma. Pokud ale vytáhnete paty z domu a vyrazíte na prodejnu, nebudete litovat.

Kapitoly článku

Pro své zákazníky si T-Mobile přichystal několik dárků, které potěší snad celou klientskou základnu. V první řadě jde o 30 GB k vašemu datovému tarifu, máte-li paušální tarif s omezeným datovým balíčkem.

T-Mobile léto 2023

V průběhu července si můžete v aplikaci Můj T-Mobile požádat o datovou injekci 15 GB úplně zdarma, v srpnu můžete tento požadavek zopakovat. Dohromady tak T-Mobile svým klientům rozdává 30 GB mobilních dat.

Zkrátka nepřijdou ani uživatelé s předplacenou kartou Twist. Pro ty je připraven 7denní 15GB balíček za každé dobití 300 Kč a víc. Tuto akci lze opakovat, tedy za každé dobití dostanete 15 GB mobilních dat. Platí to i pro firemní zákazníky s rámcovou smlouvou. Ti dostanou k nákupu datového balíčku Data Extra 5 GB zdarma, k balíčku Nastálo pak 15 GB dat, vždy na 7 dní.

A co zákazníci s neomezenými datovými tarify, kteří nevyužijí výhody bezplatných datových balíků? Pro ty, ale samozřejmě i pro všechny další klienty, si T-Mobile připravil speciální originální dárky přímo na prodejně.

Brýle a zmrzlina k tomu

Stačí navštívit jakoukoliv prodejnu, prokázat se registrovanou aplikací Můj T-Mobile se speciálním prázdninovým kódem (ten najdete přímo na hlavní stránce samoobsluhy Můj T-Mobile) a máte nárok na dva unikátní dárky. Jedním z nich jsou růžovo-černé sluneční brýle.

Tím druhým je zmrzlinový nanuk přímo z mrazáku, k mání jsou dvě příchutě: černý rybíz a jahoda-višeň. V obou případech je část zmrzliny pokryta bílou čokoládou, výrobu pak zajišťuje společnost Benešovská továrna na zmrzlinu.

Všechny jednotlivé součásti letní kampaně T-Mobile platí od 28. června do 31. srpna 2023. To znamená, že žádat o první 15GB balíček můžete až od příští středy.

Zdroj: T-Mobile, Tisková zpráva


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud