Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lifesize Cloud - videokonferenční jednání odkudkoliv

redakce 31.07.2014

LifeSize představuje Lifesize Cloud - cloudovou službu umožňující vést jednoduše videokonferenční jednání odkudkoliv a kdykoliv bez nutnosti pořizovat další zařízen.

Chcete vést důležité obchodní jednání či týmovou poradu bez ohledu na to, kde se v tu dobu nacházejí ostatní? Zdálo se vám profesionální řešení videokonference dosud drahé? LifeSize Cloud přichází se změnou. „Díky nové profesionální službě LifeSize Cloud, kterou lze předplatit na konkrétní zvolené období a k níž nepotřebujete žádné další speciální vybavení, můžete volat v maximální kvalitě jediným kliknutím odkudkoli – z konferenční místnosti, notebooku či chytrého telefonu,“ říká Lumír Kulda, specialista na LifeSize Cloud společnosti Audiopro. „A v kombinaci s LifeSize SmartVideo Icon Series se pak jednoduchost snoubí s HD kvalitou. Chytrá videokomunikace na cloudové bázi navíc šetří drahé cestovní náklady,“ dodává Lumír Kulda.

Přesvědčují výsledky

Díky nově vyvinuté cloudové službě společnosti LifeSize a jednoduchým aplikacím se můžete spojit profesionální videokonferencí s kýmkoli bez ohledu na to, kde se fyzicky nachází a zda má u sebe videokonferenční terminál, počítač, tablet či telefon. Účastníci videokonference se mohou připojit s nejkvalitnějším obrazem z libovolného konferenčního systému v zasedací místnosti, další prostřednictvím notebooku z domova, z letiště z tabletu, z auta pomocí telefonu, ale třeba i z pevné linky pouze hlasem. „K největším benefitům patří fakt, že pokud nechcete, tak nemusíte k LifeSize Cloud pořizovat žádné speciální videokonferenční terminály. Službu můžete používat na svých stávajících mobilních zařízeních, na nichž si nainstalujete jednoduchou a intuitivní aplikaci. Ta je pravidelně updatována a máte tak k dispozici nejnovější dostupné funkce.“ hodnotí Lumír Kulda. Více se dozvíte také na videu zde https://www.youtube.com/watch?…

lifesizecloud-foto-zdroj-audiopro3-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme