Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

On-line i na dovolené

redakce 30.07.2013

MOBIL.CZ přináší svým uživatelům možnost využívat mobilní internet nejen v Česku, ale i na dovolené v zemích Evropské unie, včetně Chorvatska. S balíčkem Datuji v Unii mají za 185 Kč k dispozici 50 MB pro připojení k internetu.

Kapitoly článku

 

Zůstaňte on-line i na dovolené. MOBIL.CZ přináší balíček Datuji v Unii
Zůstaňte on-line i na dovolené. MOBIL.CZ přináší balíček Datuji v Unii

MOBIL.CZ rozšiřuje svoji nabídku o nový balíček Datuji v Unii. Díky tomuto balíčku mohou využívat uživatelé virtuálního operátora mobilní internet nejen v Česku, ale i při svých cestách do zemí Evropské unie.

Za balíček Datuji v Unii zaplatí uživatelé 185 Kč (včetně DPH), balíček lze aktivovat kdykoli a má platnost 30 dní od data aktivace. V balíčku získává uživatel 50 MB pro připojení v zemích EU. Po vyčerpání datového limitu je připojení k internetu ukončeno. Zákazník se ovšem nemusí datových službe vzdát - může pokračovat v připojení za standardní cenu v zemích EU (14 Kč za MB) nebo si balíček Datuji v Unii znovu aktivovat.

Jak aktivovat?

Pro aktivaci balíčku je nutné mít při objednání dostatečný kredit. Cena za balíček je stržena při objednání z kreditu uživatele. Balíček si lze pořídit v internetové samoobsluze nebo zavoláním na infolinku 3333, která je zpoplatněna.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud