Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logi BLOK: ochranná pouzdra pro iPady

Pavel Trousil 15.07.2015

Logitech představil svou první rodinu produktů pod novou značkou Logi. Jde o řadu ochranných pouzder Logi BLOK pro iPad. 

Tuto rodinu produktů tvoří ochranné pouzdro Logi BLOK Protective Shell, ochranné pouzdro se stojánkem Logi BLOK Protective Case a ochranné pouzdro s klávesnicí Logi BLOK Protective Keyboard Case. Společným rysem produktů řady BLOK jsou měkce vyložené rohy zkonstruované tak, aby pomáhaly chránit iPad před poškozením pádem z výšky až 1,8 metru, a to i na tak tvrdý povrch, jakým je beton. Čtvercové rohy pouzder jsou z polymerů s vysokou schopností absorbovat nárazy.

Logi BLOK Protective Shell pro iPad Air 2 a všechny modely iPad mini je pouzdro, které chrání displej před poškrábáním. Pouzdro je k dispozici v černé nebo rudo-fialové a modro-šedozelené barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 190 Kč. Logi BLOK Protective Case pro iPad Air 2 poskytne stejnou ochranu před upuštěním jako předchozí model, ale navíc slouží jako vícepolohový stojánek, který pevně podepře iPad. Když se pouzdro zavře, pomáhá chránit displej iPadu před přímým nárazem. Ochranné pouzdro se stojánkem je k dispozici v černé nebo rudo-fialové a modro-šedozelené barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.

Ochranné pouzdro s klávesnicí Logi BLOK Protective Keyboard Case pro iPad Air 2 představuje funkční ochranu ve stylu „vše v jednom“. Můžete jej mít jen jako ochrannou fólii, když si chcete číst nebo procházet Internet. A když budete potřebovat psát, nabízí bezdrátovou oddělitelnou klávesnici, jejíž druhou funkcí je ochrana displeje. Klávesnice má samostatnou řadu klávesových zkratek operačního systému iOS. Ochranné pouzdro s klávesnicí Logi BLOK Protective Keyboard Case je k dispozici v černé nebo modro-šedozelené barvě za doporučenou maloobchodní cenu 3 599 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud