Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech Keys-To-Go: nejpřenosnější klávesnice navržená pro iPad

redakce 29.10.2014

Díky klávesnicím Logitech Keys-To-Go, Logitech Type+ a Logitech Ultrathin je psaní na novém iPadu Air 2 rychlé, přirozené a flexibilní.

Společnost Logitech představila novou štíhlou samostatnou klávesnici Logitech Keys-To-Go určenou pro jakýkoli typ iPadu. Klávesnice se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth, vejde se všude a můžete ji tak s sebou vzít kamkoli, takže vám nikdy nedojdou slova. Společnost Logitech rovněž aktualizovala svou současnou řadu ochranných pouzder pro iPad s integrovanými klávesnicemi – včetně modelů Logitech Type+ a Logitech Ultrathin – tak, aby byly kompatibilní s novými tablety iPad Air 2.

keys-to-go-applered-fob-72-dpi-nahled

„Lidé své iPady používají úplně všude a klávesnice Logitech Keys-To-Go byla navržena s konkrétním cílem podpořit aktivní životní styl současných lidí,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „Uvedli jsme klávesnici Logitech Keys-To-Go a aktualizovali naši stávající oceňovanou řadu pouzder s klávesnicemi pro iPad, jež jsou nyní kompatibilní s novým iPadem Air 2, abychom nabídli škálu produktů, které budou dokonale doplňovat mobilitu iPadů. Takže ať již jako máma nebo táta vezmete na chvíli iPad svým dětem, abyste si udělali rychlou poznámku, nebo jste výkonný vedoucí pracovník na cestách, který potřebuje odpovídat na e-maily, nyní můžete psát snadno, kdykoli potřebujete sdělit více.“

Všechny produkty této řady umožňují pohodlné psaní na vašem iPadu. Každá z těchto klávesnic připojovaných přes rozhraní Bluetooth má pohodlně rozložené klávesy, aby psaní bylo co nejpříjemnější. Všechny navíc mají samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačního systému iOS, díky nimž máte ovládání iPadu na dosah konečků prstů a nemusíte tedy ruce při psaní zvedat a navigaci provádět pomocí dotykového displeje.

type-electricblue-syn-bty3-and-bty1-72-dpi-nahled

Klávesnice Logitech Keys-To-Go pro iPad

Nový model Logitech Keys-To-Go je samostatná ultra přenosná klávesnice, která je štíhlá, lehká a odolná, a je tak dokonalým partnerem pro psaní na cestách. Je pouhých 6 mm silná a váží 180 gramů, takže se vám snadno vejde do kabelky, kufříku nebo kapsy saka či kabátu, aniž by zabírala cenné místo nebo vás zatěžkala. Pohodlný pocit při psaní vám zprostředkuje hmatová odezva, na jakou jste zvyklí u notebooku, ale přitom jsou klávesy potaženy tkaninou FabricSkin, jež odpuzuje vodu a pomáhá tak klávesnici chránit před politím a nečistotami – takže se vám již do kláves nedostanou žádné drobečky a dojde-li k polití, snadno tekutinu setřete. Dobíjitelná baterie na plné nabití vydrží až tři měsíce provozu. Klávesnice je kompatibilní se všemi generacemi tabletů iPad a iPad mini a je k dispozici ve třech barevných provedeních – černém, červeném a modrozeleném – za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.

Pouzdro s klávesnicí Logitech Type+ pro iPad Air 2

Model Logitech Type+ je kombinované pouzdro a klávesnice pro iPad Air 2. Vychází z oblíbeného štíhlého a lehkého oboustranně chránícího předchůdce a má nově optimalizovanou klávesnici, která se připojuje přes rozhraní Bluetooth a je navržena tak, aby zprostředkovala stejný pocit jako při psaní jako na notebooku, abyste mohli hladce přecházet z jednoho zařízení na druhé, aniž byste museli obětovat rychlost nebo přesnost. V poloze určené pro psaní se displej iPadu magneticky uchytí přímo nad klávesnici, takže jej budete mít na dosah prstů pro snadnou navigaci. Klávesnice Logitech Type+ má navíc funkci automatického zapínání a vypínání – umístíte-li iPad svisle do polohy pro psaní, klávesnice Logitech Type+ se automaticky zapne, a když jej položíte pro snadnější procházení internetu, klávesnice bude automaticky vypnuta. Dále je vybavena funkcemi automatického probouzení iPadu a jeho automatického uvedení do režimu spánku, které se aktivují otevřením nebo zavřením pouzdra, takže svůj tablet budete moci používat vždy okamžitě, kdykoli budete potřebovat. Pouzdro s klávesnicí Logitech Type+ je k dispozici v barvě černé a jasně červené za doporučenou maloobchodní cenu 2 799 Kč.

Kryt a klávesnice Logitech Ultrathin pro iPad Air 2

Model Logitech Ultrathin je štíhlý a lehký kryt s integrovanou klávesnicí pro váš iPad Air 2, který se k němu přichycuje pomocí magnetických klipů. Kryt chrání displej vašeho tabletu při přenášení a je vyroben z vysoce kvalitního hliníkového materiálu, jenž dokonale ladí s iPadem Air 2 – stane se druhou polovinou vašeho iPadu Air 2. Díky nastavitelnému magnetickému slotu můžete iPad naklopit podobně jako displej notebooku do úhlu, který vám bude pro psaní příjemný. Kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin pro iPad Air 2 je k dispozici ve vesmírně šedé a stříbrné barvě za doporučenou maloobchodní cenu 2 769 Kč.

Cena a dostupnost

Očekává se, že klávesnice Logitech Keys-To-Go, Logitech Type+ a Logitech Ultrathin budou v Evropě dostupné koncem listopadu 2014.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme