Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech Surround Speakers Z506

redakce 19.07.2010

Společnost Logitech představila další generaci reproduktorů s prostorovým zvukem Logitech Surround Sound Speakers Z506 s rozložením 5.1. Nejnovější reproduktorový systém uživateli umožňuje zvolit si nastavení podle vlastní libosti a rovněž připojit se v podstatě k jakémukoli zábavnímu zařízení, včetně počítače, konzolí PlayStation 3, Xbox 360, Wii, iPod nebo k přehrávači DVD.

Podle společnosti Logitech je reproduktorový systém Logitech Surround Sound Speakers Z506 jsme navržen tak, aby si jej uživatelé mohli doma v jakékoli místnosti mohli nastavit tak, jak vám to bude vyhovovat. Reproduktory Logitech Z506 mají podporovat v podstatě jakoukoli konfiguraci domácích zábavních zařízení, takže je pomocí RCA konektoru můžete rychle připojit například k herní konzole, přes zvukovou kartu k počítači nebo přes 3,5mm vstup k digitálnímu hudebnímu přehrávači.

Pro snadnější nastavení reproduktorového systému Logitech Surround Sound Speakers Z506 jsou všechny kabely barevně odlišené a jako součást příslušenství systém obsahuje kabel pro připojení zvukové karty a hudebních přehrávačů. Pro hráče je zase k dispozici kabel RCA, kterým mohou reproduktory Z506 připojit přímo k herní konzole. Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z506 je navíc možné připojit ke dvěma zařízením zároveň — například k herní konzole a k digitálnímu hudebnímu přehrávači.

Díky trojrozměrnému prostorovému ozvučení může soustava reproduktorů Z506 přeměnit dvoukanálový stereosignál na prostorový zážitek.

Soustava reproduktorů Logitech má výkon (RMS) 75 wattů. Nízko umístěný subwoofer podbarvuje zvuk hlubokými basy, které dodávají hudbě, filmům i hrám život. Navíc můžete basy zvlášť nastavit a nechat je hřmět tak silně (nebo je naopak utlumit), jak si jen budete přát. A pokud nikoho v domě nechcete rušit, prostorová reprosoustava Logitech Surround Sound Speakers Z506 má pro takový případ sluchátkový jack pro soukromý a noční poslech.

Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z506 budou na evropském trhu k dostání začátkem srpna. V České republice se budou prodávat za 2 890 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme