Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

MacOS i Windows na jednom počítači

redakce 20.09.2012

Společnost Parallels uvolnila aplikaci Parallels Desktop 8 for Mac. Jde o software určený pro spouštění systémů Windows na počítačích Mac bez restartování počítače.

Někteří uživatelé dávají přednost počítačům Apple a operačnímu systémy MacOS. Někdy ale potřebují používat aplikace systému Windows. To umožňuje aplikace Paralells Desktop 8 pro systém MacOS X Mountain Lion.

Verze 8 nabízí některé nové a vylepšené funkce. Spojuje dohromady nejnovější verze dvou nejpopulárnějších operačních systémů – OS X a Windows. Umožňuje uživatelům vybrat si, jak mají systémy Mac a Windows spolupracovat. Od dobře známé celé obrazovky systému Windows až po „neviditelný systém“ Windows. Můžete například využít funkci diktování systému Mountain Lion v aplikacích pro Windows, umístit „Metro-stylové“ aplikace do Launchpadu, nebo využít rozlišení displeje Retina a v aplikacích systému Windows.

Běžná maloobchodní cena Parallels Desktop 8 for Mac je 79,99 €. Zákazníci, kteří se zajímají o testování aplikace Parallels Desktop 8 for Mac, si mohou od 4. září stáhnout zkušební verzi společně s podrobnými informacemi, videi a snímky obrazovek nových funkcí na stránce http://www.parallels.cz/desktop/prehled/.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme