Přejít k hlavnímu obsahu

Malware Fighter 7 Pro

Martin Kučera 12.06.2019

Bezpečnostní nástroj IObit Malware Fighter je připravený na ochranu vašeho počítače před spywarem, červy, trojskými koňmi a další nebezpečnou havětí. ("Plná verze")(" - Chip 07/2019.")

Máte rádi své soukromí při práci s počítačem a ceníte si svých dat? Pak tedy nezanedbávejte ochranu svého počítače před škodlivinami z internetu.

Za účelem kompletní ochrany vašeho počítače před útoky a škodlivým softwarem z internetu je Malware Fighter vybavený hned několika bezpečnostními moduly na kontrolu dat, proudících do vašeho počítače z internetu, nebo hlídání podezřelého chování spuštěných programů. Pro včasné odhalení nových typů škodlivého softwaru používá Malware Fighter nejen pravidelné aktualizace databáze a kontroly souborů, ale rovněž i technologii cloudu. Díky anonymnímu sdílení podezřelých dat mezi všemi uživateli programu proběhne identifikace a zastavení šíření nového typu nákazy velmi rychle. Dále IObit Malware Fighter detekuje také potenciálně nebezpečné chování instalovaných programů, pokusy o neoprávněnou manipulaci (zašifrování) souborů ransomwarem nebo napadení webkamery za účelem vašeho špehování. Šikovnou funkcí je také trezor na data, kde můžete v šifrované podobě ukládat důležité soubory.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu IObit Malware Fighter můžete po instalaci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku, samozřejmě včetně pravidelných aktualizací databáze škodlivého softwaru. Běžná cena ročního předplatného programu je 460 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Pro zabezpečení vašeho počítače před škodlivým softwarem slouží kontrola dat v reálném čase i pravidelné skenování obsahu disku. Skenování lze spouštět ručně, ale daleko lepší je nastavit si automatické kontroly počítače programem IObit Malware Fighter v pravidelném intervalu. V základním nastavení programu jsou již aktivovány všechny bezpečnostní moduly. IObit Malware Fighter také chrání internetový prohlížeč před podvodným přesměrováním webových stránek a dalšími útoky, ale pro kompletní ochranu je třeba instalovat doplněk, dostupný pro Chrome, Firefox a Edge. IObit Malware Fighter vás nebude rušit při práci, protože provádí skenování počítače v okamžicích, kdy svůj počítač zrovna nepoužíváte. Můžete si nastavit seznam výjimek, kterými se antivir nebude zabývat, stejně jako automatické odstranění případné nákazy.

Jádrem bezpečnostního softwaru IObit Malware Fighter je antivirový engine Bitdefender, prověřený pravidelnými úspěchy v nezávislých testech spolehlivosti. Ve výchozím nastavení se IObit Malware Fighter spouští automaticky se startem počítače a následně běží na pozadí operačního systému. Jeho činnost indikuje tlačítko v oznamovací oblasti hlavního panelu (vedle hodin), odkud také můžete vyvolat jeho hlavní okno s ručním spouštěním testů a možnostmi nastavení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme