Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Manažerská Toshiba s LTE modemem

Pavel Trousil 09.11.2015

Toshiba uvádí na český trh model Portégé Z30-B s integrovaným LTE modemem. Nabízí nízkou hmotnost 1,2 kg, malé rozměry a vysoký výkon v odolném hořčíkovém provedení.

13,3“ Toshiba Portégé Z30-B je na trhu s pátou generací procesorů Intel Core až po řadu Intel Core i7. Výdrže na baterie je podle výrobce až 17 hodin. Firemní zákazníci ocení dokovatelnost, přičemž dokovací stanice je společná pro všechny přístroje Tecra a Portégé. To umožňuje snadný upgrade technologického vybavení ve společnosti. Výhodou pro použití se stávajícími podnikovými systémy je také možnost volby operačního systému mezi předinstalovanými Windows 7 Professional, dodanými Windows 8.1 Pro či volbě upgrade na Windows 10.

Model Z30-B prošel testy odolnosti v nezávislém německém zkušebním institutu TÜV Rheinland. Odolná konstrukce v kombinaci s použitím SSD disků mu propůjčuje na jeho hmotnost nebývalou mechanickou odolnost, kterou ověřil v praxi také Dan Přibáň na poslední cestě expedice Trabantem napříč kontinenty v Austrálii a Indonésii.

portege-z30-09-nahled

Nebezpečím číhající na citlivá firemní data je také ztráta nebo odcizení přístroje. Pro tyto případy je v modelu Portégé Z30-B integrován vlastní BIOS, TPM čip, čtečka Smart karet a data na SSD disku jsou plně šifrována. To vše umožňuje zabránit zneužití dat ze ztraceného počítače.

Již v základu je nyní poskytována na notebooky 3letá onsite záruka s odezvou do druhého pracovního dne, se kterou dostává zákazník opravu přímo u sebe. Kromě toho je na tyto notebooky poskytována roční Záruka spolehlivosti (Reliability guarantee). Pokud notebook vypoví službu během jejího trvání výrobní vadou, získá zákazník kromě záruční opravy také celou pořizovací cenu zpět.  

Na náš trh se nyní dostávají tři konfigurace Portégé Z30-B s LTE modemem. Všechny jsou osazeny matným Full HD displejem s úhlopříčkou 13,3″, kompletní sadou portů v plné velikosti včetně tří USB 3.0, čtečkou paměťových karet a Smart karet, síťovým rozhraním RJ-45 a zmíněným dokovacím konektorem. Varianty zahrnují procesory Intel Core i5 a Intel Core i7 s operační pamětí 8 či 16 GB a rychlé SSD disky s kapacitou 256 a 512 GB. Jejich doporučené koncové ceny včetně DPH jsou stanoveny od 40 990 Kč za model Z30-B-12F. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme