Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

MGE Galaxy 300i UPS

redakce 01.08.2013

Schneider Electric uvádí na trh nový MGE Galaxy 300i UPS značky APC. Zařízení poskytuje 3fázovou ochranu při výpadku napájení a před ztrátou dat pro kritické obchodní aplikace, a to jak pro malé a střední firmy, tak pro komerční budovy a technická zařízení.

Galaxy 300i je 3fázový záložní zdroj, který plně vychází z evropských směrnic RoHS o používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních. Systém UPS s dvojitou konverzí používá on-line topologii, která poskytuje regulovanou a spolehlivou dodávku elektrické energie. Model 300i Galaxy je vybaven integrovaným transformátorem, vnitřním mechanickým bypassem, díky nimž poskytuje vyšší úroveň dostupnosti napájení. Tyto vlastnosti v kombinaci s kompaktním designem a snadnou instalací splňují všechny klíčové požadavky zákazníků, kteří hledají 3fázové UPS v 10-40kVA výkonovém rozsahu.

 

Uživatelé jsou schopni sledovat a spravovat požadavky na napájení lokálně i vzdáleně přes jednoduché webové / SNMP rozhraní, navíc display nabízí zobrazení v 18 jazycích. Servis Galaxy 300i je výrazně usnadněn tím, že UPS má čelní panel, což umožňuje lepší přístup a snadnější údržbu ve stísněných prostorech.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud