Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Microsoft aktualizuje klíčové aplikace pro Windows 8

redakce 26.03.2013

Dnešním dnem uvolnil Microsoft aktualizaci aplikací Pošta, Kalendář a Lidé, které paří do základní výbavy jeho nového operačního systému.

Uživatelům e-mailového klienta Pošta již nebude chybět možnost třídit zprávy do složek nebo je označovat vlaječkami. Při tvorbě nových zpráv můžete nyní také snadno vkládat hypertextové odkazy a používat číslované či bodové seznamy. Rozepsané zprávy se také automaticky ukládají k příslušnému vláknu konverzace. Nově je také možné zobrazit pouze nepřečtené položky.

Nová podoba Kalendáře je přehlednější a obsahuje i pohled „Pracovní týden“, zobrazující události naplánované od pondělí do pátku. Obsazené bloky času jsou označeny pouze barevným proužkem, již nejsou obarveny celé. Firemní uživatelé ocení synchronizaci se serverem Microsoft Exchange, pro snadnější plánování schůzek s kolegy (nahlížení do kalendářů, práce s pozvánkami atd.).

Aplikace Lidé nyní umožňuje publikovat příspěvky na facebookové zdi vašich přátel a rychlejší je navigace mezi novými příspěvky. Nový je i ovládací panel zobrazovaný na horní hraně obrazovky.

Aplikace Pošta, Kalendář a Lidé se neaktualizují automaticky, je třeba použít příslušnou funkci ve Windows Store.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud