Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Microsoft mění předplatné služby Office 365 pro malé a střední firmy

redakce 02.10.2014

Se začátkem října představuje společnost Microsoft nové plány sady aplikací Office 365 Business. Ty umožní uživatelům z řad malých a středních firem pořídit si Office aplikace formou předplatného a rozložit tak efektivně své investice v čase.

Microsoft dnes představil nové plány služby Office 365 ušité na míru firmám o velikosti od 1 do 250 zaměstnanců. Nové plány jsou navržené tak, aby odpovídaly specifickým potřebám malých a středních firem (SMB), a to za velmi příznivou cenu.

ofonline-nahled

Nové plány služby Office 365 přináší aplikace a služby, které malým a středním firmám poskytují produktivitu a pomáhají jim rychleji dosáhnout úspěchu. Firmy získávají větší flexibilitu, s možností kombinovat plány tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám zaměstnanců těchto firem. Spolu s tím, přinášejí i další doplňkové služby, jako například podnikovou sociální síť Yammer pro efektivnější komunikaci v rámci společnosti.

„Změny v nových plánech reagují především na požadavky našich zákazníků, které jsme od nich slýchávali. Nabízejí jim široké možnosti použití Office aplikací na více zařízeních, ať už jsou v práci či kdekoliv v terénu. To vše za příznivějších cenových podmínek, než kdykoliv předtím,“ říká René Keyzlar, manažer divize Office ve společnosti Microsoft.

Společnosti mohou nově vybírat mezi těmito plány:

  • Office 365 Business – plná verze aplikací Office ve formě předplatného, která obsahuje aplikace Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Publisher. Spolu s tím každý zaměstnanec získává také 1TB úložného prostoru na úložišti OneDrive pro firmy pro bezpečnou synchronizaci, sdílení a zálohování dokumentů i dalších souborů. To vše napříč jejich zařízeními včetně počítačů PC nebo Mac, tabletů iPad či Windows, a chytrých telefonů všech významných platforem.
  • Office 365 Business Essentials – nabízí služby Office 365 v podobě online aplikací Office Online. Součástí tohoto plánu jsou e-mailové služby a kalendář s 50 GB prostoru, Exchange na vlastní doméně, komunikační nástroj Lync, podniková sociální síť Yammer a další. Firma si snadno spravuje externí webové stránky na vlastní doméně bez nutnosti platit za hosting.
  • Office 365 Business Premium – v sobě spojuje možnosti obou předchozích plánů. Jeho uživatelé mají tak k dispozici plnou paletu služeb Office 365, jak instalovaných na zařízeních, tak těch online.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud