Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mio Moov 780

redakce 04.03.2010

Špičkové zařízení pro zábavu, připojení k internetu a navigaci

Společnost Mio Technology dnes představila zařízení Mio Moov V780, které nabízí komfortní navigaci, zábavu i práci s internetem. Moov V780 je vybaven 7” plochým širokoúhlým displejem, oceňovaným navigačním softwarem Mio Spirit, schopností přehrávat HD multimédia a digitálním TV přijímačem. Tato výkonná kombinace skvěle zapadá do současného mobilního životního stylu. Podívejte se na Mio CeBIT Virtual Tradeshow na adrese http://www.mio.com/miocebit2010, abyste se dozvěděli více.

 

Design bez kompromisů

Mio Moov V780 spojuje navigaci do auta, přehrávač HD médií se 7” širokoúhlým displejem a mobilní internetové zařízení do jednoho přístroje s jedinečným designem. Jeho součástí je přepravní pouzdro, v němž je integrována klávesnice s optickým polohovacím zařízením a poslouží také jako stojánek pro uchycení přístroje. To znamená, že uživatelé mohou psát na rovném povrchu a displej je přitom nakloněn do vhodného úhlu, aby se dal lépe sledovat.

 

Právě tento způsob tvůrčího myšlení, přiměl Ralpha Wiegmanna, generálního ředitele iF International Forum Design GmbH, poznamenat: „Dovést uživatele k cíli je základním posláním každého navigačního zařízení. Mio Moov V780 perfektně rozvádí tuto myšlenku do širších souvislostí, což se promítá v jeho funkčnosti i designu. Navigační zařízení se stává nejen pouhým průvodcem na cestách, ale také vyjádřením životního stylu.“

 

Konektivita na cestách

V dnešním uspěchaném světě je dobré zůstat ve stálém kontaktu s firmou, rodinou a přáteli. Moov V780 dává uživatelům prostředky, jak toho dosáhnout, ať se vydají kamkoliv. Možnost přístupu k webovým stránkám a e-mailovým serverů přes Wi-Fi, 3G nebo WiMax síť přináší uživatelům Moov V780 svobodu pohybu i komunikace.

 

Zábava na cestách

Moov V780 byl navržen tak, aby zprostředkoval uživatelům nejlepší možné multimediální zážitky, ať už při dojíždění do práce nebo na dovolené. Integrovaný digitální TV přijímač umožňuje sledovat bezplatné programy digitálních televizních stanic a velmi kvalitní displej a reproduktory přispívají k tomu, aby se uživatelé mohli plně zahloubat do přehrávaných fotografií, videozáznamů a hudby. Svoje zážitky můžete umocnit tím, že připojíte V780 k vhodnému televizoru a budete sledovat HD filmy a video na větší obrazovce.

 

Navigace na cestách

Uživatelé se nemusí připojovat k internetu, aby prohledávali mapy nebo zjistili cestu k zajímavým místům, která chtějí navštívit, protože Moov V780 obsahuje velmi oceňovaný navigační software Mio Spirit. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a inteligentní funkci vyhledávání bodů zájmu zvládá Mio Spirit vše, co uživatelé potřebují, aby se dostali do požadovaného cíle.

 

Technické parametry Mio Moov V780:

Rozměry

204 × 111 × 14,6mm

Hmotnost

445g

CPU

600 MHz

Paměť / ROM

4GB - 8GB

Paměť / RAM

512MB+

Slot na kartu

MicroSD, up to 32GB

GPS Chipset

u-blox module

Displej

6.95” TFT LCD kapacitní

Rozlišení

800 x 480 Pixelů (WVGA)

Baterie

Dobíjecí polymerová

Kapacita baterie

2300 mAh

USB

ano (Mini USB 2.0)

 

Plánovaná doba uvedení na trh a specifikace Mio Moov V780 a Mio Spirit Extension Maps se budou v jednotlivých regionech lišit. Podrobnější informace si vyžádejte u vašeho regionálního zastoupení Mio, nebo navštivte www.mio.com/cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud