Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mio Moov S501

redakce 26.05.2010

Společnost Mio rozšiřuje produktovou řadu S o nový model Moov S501, který se vyznačuje zejména velkým a jasným displejem s úhlopříčkou 4,7 palců, stylovým designem a výborným poměrem ceny a výkonu.

Mio Moov S501 představuje ideální, jednoduchou širokoúhlou navigaci, která uspokojí požadavky na kvalitnější a pohodové cestování uživatelů všech věkových kategorií. Disponuje 4,7palcovou obrazovkou a snadno čitelným displejem, který zajišťuje velký komfort navigace i za ztížených podmínek. Nechybí ideální designové zpracování a řada praktických funkcí.

Uvnitř v duchu Spirit

Pod konstrukcí modelu Moov S501 se nachází navigační program Spirit se snadným vyhledáváním na jednom řádku, kdy uživateli stačí napsat do jednoho řádku požadovanou adresu nebo klíčové slovo, stejně jako při vyhledávání na internetu, a navigace zobrazí výsledky v přehledném seznamu i na mapě. Navíc díky zobrazení TruMap, designu inspirovaným papírovými mapami, jsou mapy jasné a přehledné a nejsou již zakryty dalšími informacemi. Snadněji se v nich tak dá číst a lépe se podle nich řídit. Funkce ExploreMode zase usnadňuje prohlížení map a zobrazení všech POI (bod zájmu) v okolí, uživatelé je tedy nemusí hledat pod zvláštními kategoriemi. Prostě stačí kliknout na jakékoli místo na mapě, kolem něj se objeví zvýrazněné body zájmu, a uživatel tak jednoduše na první pohled najde, co hledá. Bližší informace pak může podat integrovaný cestovní průvodce. A konečně zajímavé a praktické tlačítko pro uložení pozice, které zcela jistě ocení všichni náruživí cestovatelé.

Mapové podklady

Nově uvedený model Moov S501 v sobě ukrývá aktuální mapové podklady zemí celé Evropy. Ke každé nové navigaci Mio navíc garantuje bezplatné aktualizace map po dobu jednoho roku od její aktivace a zároveň 30denní záruku nejnovějších map. Ke všem novým zařízením lze navíc získat pojištění proti krádeži nebo zničení na dobu jednoho roku. 

Doporučená koncová cena nově uvedené navigace Mio Moov S501 je 4 490 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud