Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Mio Moov S600

redakce 09.06.2010

Společnost Mio představuje novou navigaci Moov S600, která se díky nejnovějšímu softwaru Mio Spirit II řadí mezi nejpokročilejší navigační přístroje ze segmentu Mio PND. Pěkný design, velký 5“ širokoúhlý displej, intuitivní ovládání a pokročilé funkce činí z nově uvedeného modelu ideálního společníka pro pohodlné a bezpečné cestování.

Mio Moov S600 patří ke špičce mezi navigacemi střední třídy a díky tomu uspokojí všechny uživatele, kteří vyžadují vysoký standard za rozumnou cenu. Nový model nelze přehlédnout především díky snadno čitelnému displeji s impozantní úhlopříčkou 5“ palců (12,7 cm), který zajišťuje komfortní navigování i ve ztížených podmínkách. Snazší ovládání navigace zajišťují také nová hardwarová tlačítka pro návrat do menu a zachycení polohy s podsvícením. Užitečný je rovněž jasný a přehledný náhled na mapu TruMap ve stylu papírových map. Velkou výhodou je funkce SmartFind, která umožňuje jednoduché vyhledávání jako na internetu – podle klíčových slov. Neocenitelným pomocníkem se Mio Moov S600 stává také díky funkci řazení do jízdních pruhů, která vám poradí, jakým jízdním pruhem se dát.

Celkový dojem harmonie a elegance navigace Mio Moov S600 podtrhuje její kvalitní designové zpracování - přední rámeček je vyhotoven v černém lesku, zadní část se může pochlubit stříbrným zpracováním. Uvnitř se skrývá vylepšený ovládací software Mio Spirit II, který uživateli usnadňuje každé cestování a mimo jiné přináší pohledy na známé evropské budovy a památky v ohromujícím 3D rozměru.

Nová navigace Mio Moov S600 může přijímat signál z externích zdrojů přes AV vstup, jako jsou DVD přehrávač nebo parkovací kamera. S600 tak může být použita jako druhá obrazovka. Pokud plánujete dovolenou s vlastní dopravou, nezapomeňte přibalit také Mio Moov S600. Díky 44 mapám s roční  aktualizací map zdarma a 30denní garancí nejnovějších map nemůžete na evropských cestách zabloudit.
Doporučená koncová cena navigace činí 4890 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud