Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

MSI uvádí 10 nových základních desek pro hráče

Pavel Trousil 14.05.2014

Společnost MSI na trh uvedla další generaci základních desek pro hráče a nabízí celkem deset nových modelů ve všech formátech od ATX, přes Mini - ITX až po microATX, které se odlišují charakteristickým chladičem a řadou nových funkcí a speciálních vlastností.

z97-boxshot

Produkty z řady MSI GAMING jsou vhodné jako základ herního stroje se zaměřením na maximální rychlost, dobré podání zvuku a stabilitu. Desky jsou určeny pro 4. generaci procesorů Intel Core. Technologie Audio Boost 2 postavená na Creative Sound Blaster Cinema 2 a USB Audio Power zaručují čistý prostorový zvuk. Rychlá rozhraní M.2, SATA Express a síťovka Killer se postarají o maximální přenosové rychlosti a nízkou latenci. Kompletní systém ochrany Guard-Pro a vybrané a testované komponenty zaručují stabilitu i při zátěži.

SATA Express s přenosovou rychlostí až 10 Gb/s nabízí 167% nárůst rychlosti oproti staršímu rozhraní SATA 3.0. Všechny herní základní desky MSI Z97 GAMING jsou vybaveny slotem M.2. Navíc MSI nabízí volitelný převodník M.2 na rozhraní SATA Express.

Technologie MSI Audio Boost 2 zdokonaluje integrované zvukové řešení. Obvody zvukové karty jsou na desce odděleny, chráněny EMI stíněním a zesilovače a audio komponenty jsou napájeny prostřednictvím speciálního konektoru Direct Audio Power.

Desky MSI Z97 GAMING jsou vybaveny síťovkou Killer, která poskytuje možnosti kontroly a řízení rychlosti sítě pro streamování videa a hraní her. Herní základní desky MSI GAMING vybavené technologií USB Audio Power jsou vhodným řešením pro USB headsety a externí audio DAC převodníky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme