Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multifunkce Xerox s nízkými provozními náklady

redakce 24.02.2010

Nové multifunkční zařízení ColorQube 9200 podle firmy Xerox snižuje náklady na barevný tisk až o 62 %. Jde o zařízení založené na technologii tuhého inkoustu, která omezuje množství produkovaného odpadu. Tuhý inkoust totiž není v kazetách nebo jiném obalu a v tiskárně se také nemění válce.

Řada ColorQube 9200 se skládá ze tří modelů, které tisknou, skenují a kopírují při rychlosti tisku od 38 do 85 stránek za minutu. Inkoust se vkládá ve formě inkoustových kostek. Kostky tuhého inkoustu rovněž nepotřebují časté doplňování, z jedné sady lze vytisknout až 55 500 stránek. Když je třeba kostky doplnit, je možné je do zařízení vložit i za jeho provozu.

Řada ColorQube 9200 nabízí nový způsob účtování tisku „Hybrid Color“. Podle tohoto způsobu zaplatí zákazník za kancelářský dokument s minimem barvy (barevně zvýrazněný text, logo nebo malý obrázek v černobílém dokumentu) stejně jako za černobílý tisk, tedy méně než 20 haléřů. Dokumenty s průměrným barevným pokrytím (nabídky, jednoduché brožury nebo letáky) stojí méně než 60 haléřů. Celobarevné stránky (např. letáky s velkými fotografiemi nebo graficky náročné prospekty) stojí méně než 1,60 Kč.

Velká barevná dotyková obrazovka ukazuje základní funkce, jako je kopírování a skenování, a nabízí instruktážní videa, která pomáhají uživatelům vložit papír a asistují při řešení potíží. Mezi třemi dokončovacími možnostmi je i tvorba brožur a vícebodové sešívání a děrování.
Doporučená cena pro řadu ColorQube 9200 začíná na 311 000,- Kč (bez DPH). 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud