Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multifunkční budík

redakce 01.04.2010

Sony ICF-C717PJ je multifunkční radiobudík, který promítá na zeď nebo strop přesný čas, a budí uklidňujícími zvuky. Má teploměr pro kontrolu teploty v místnosti. Přístroj nabízí i vstup pro digitální hudební přehrávač.

Jde o první radiobudík od Sony s vestavěným projektorem. Stačí jeho objektiv natočit do požadovaného úhlu a promítnout číselné zobrazení času buď na zeď, nebo na strop, kam dohlédnete z postele nejpohodlněji. Díky digitálnímu FM/AM tuneru můžete poslouchat rozhlasový pořad, případně si přes audio vstup připojit iPod nebo jiný MP3 hudební přehrávač.
K dispozici je i výběr pěti uklidňujících zvuků ze světa přírody, které podbarví vstávání i usínání. Velký LCD displej s modrým podsvícením má čtyři úrovně nastavení jasu. Součástí budíku je i teploměr zobrazující teplotu vzduchu v ložnici, takže si můžete snadno zkontrolovat, zda máte topení nastaveno na hodnotu nejvhodnější pro spánek. A když vypadne proud, záložní baterie v budíku při odpojení ze sítě nebo momentálním výpadku proudu se postarají o to, abyste ráno nezaspali.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme